Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

МЕДИНА МЕД - отлични гуми, и на добри цени


stivi797

Recommended Posts

За последните 2-3 години няколко пъти съм ходил в Медина Мед, срещу Айко, малко след Околовръстното, като се движите по Сливница - за нови гуми, летни и зимни.

И винаги съм оставал много доволен!

Предлагат Континентал, Клебер и още 2-3 марки, като и аз, и приятелите ми сме оставали доволни от предлаганите гуми - които, освен всичко, са и със съвсем малък дисбаланс!

Дори и това би трябвало да говори достатъчно за качеството им.

Ала и хората са много коректни, и никога не са се опитвали да пробутват гуми със стар ДОТ, или с някакви дефекти - а напротив, и те ги оглеждат внимателно, пък и те питат какво точно искаш.

Освен това, работят добре и бързо - а и цените им са много прилични!

Препоръчвам ги с две ръце! :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 години по-късно...

Да похваля Медина Мед на Владимир Вазов - много компетентна консултация по телефона, получих гумите с ДОТ 4320, монтажът стана бързо и без забележки. Обслужването беше на много добро ниво, дори в късния петък следобед.

Пак ще ги посетя наесен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.