Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ги за фабия 1.6 -ланди ренцо?


mvpenev

Recommended Posts

Здравейте ! Има ли някой опит с ГИ на Ланди ренцо. Предлагат ми 2 модела Ланди ренцо Омегас Ево и Ланди LSI-One. Втората е дъщерна (по -бюджетна се води) на Ланди Ренцо. Цената е 1250 и 1130лв. Разликите са били в дюзите и компютъра , обаче при евентуална смяна едната дюза на по-скъпата струвала 110лв. а толкова била цялата рейка на другата. Все още се чудя и ако има някой с поставена такава , нека каже как се държи. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другата седмица ще слагам. Ориентирал съм се към LSI-ONE засега , защото майстора каза , че нямало почти никакви разлики, а пък и подръжката е по-евтина. До понеделник приемам всякакви мнения и съвети, във вторник е монтажа. s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

...тя поддръжката е по-евтина, но и пробега е съотносим със цената! ;)

Те парите ще си ги спечелят от по-чести посещения в сервиза, породени от по-евтини и по-неефективни материали. Но все пак решението е частно.

Успех!

 

Ланди е много добра фирма. Като за сведение ще ти дам пример: Аз на Фабията бях с ОМЕГАС и за 70000км съм дал само 70лв за филтри. Но и на бензин си покарвах профилактично.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сложих по-евтиния вариант, но съм доволен засега. Като вървене не откривам разлика, а разхода е може би една идея по-висок само от на бензин(според показанията на борд компютъра).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.