Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Seat Altea 2.0tdi 140 код на мотора bkd,Проблем с дсг


krasi_soft

Recommended Posts

За мен тия пари - направо не са пари.

Та нали и маслото, ако го вземеш от някакви "по-оторизирани" дистрибутори - ще дойде на цена над 200 лева!

Тъй че какво излиза - я си направете сметката!

При положение че на приятеля ми в други сервизи са му казвали стойност на ремонта от порядъка на 1300-1400 лева - а при тоя човек му е излязло няколко пъти по-ефтино!

Тъй че за гореспоменатия Мишо - евала! :smt017

Не го познавам, но.....

Приятелчето като казва каква тарапана е била в сервиза - явно не е скъпчия!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докато бях при Мишо,за да се занимава с моята кола,получих от него толкова много важна информация,колкото едва ли бих могъл да събера от форумите,ако ще да чета постоянно седмици наред.Каквото съм се сетил да го питам за всичко ми е обяснявал смислено и подробно.Тоя човек много чете и много знае-това ми е впечатлението от него.

Освен това е голям педант докато работи,каквото се разглоби всичко се подрежда внимателно до последното болтче.После като вземе да събира за да монтира няма никакви импровизации-да започне да се търси нещо или да се чуди къде отиде това или онова.На друг може тези неща да не му правят впечатление,но за мен в това личи особено внимание до най-малкия детайл.Покрай старата ми кола съм се нагледал из сервизите на разни майстори джаста-праста.

Другото,което видях е,че за един работен ден доста хора се изнизаха при него само за диагностика и мнение-да включи компютъра и да им каже какъв точно им е проблема,как трябва да се реши и т.н.Наистина повечето бяха с аудита,но имаше и фолксвагени.

Доволен съм от Мишо и това,че след като си взех колата ме накара да му звънна на другия ден и да му кажа как е кутията,има ли някакви грижи говори достатъчно за отговорността му.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.