Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Фолио на Superb combi


nikolai_fratev

Recommended Posts

Много добре е станало smile035 . Кажи малко повече за процедурата и материалите които си ползвал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добре е станало smile035 . Кажи малко повече за процедурата и материалите които си ползвал.

Три шпакли, пистолет за горещ въздух, фолио и нож друго няма

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Браво колега :smt017 Ако и на живо изглежда така, както и на снимките, то спокойно можеш да се гордееш с постигнатото smile126 Колата е станала страхотна smile035 Адмирации smile027

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пръскачката за предварително измиване ли е?

 

Пръскачката е за мокрене по време на работа, иначе нищо не става.

 

Чудесно изглежда!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пръскачката за предварително измиване ли е?

 

Пръскачката е за мокрене по време на работа, иначе нищо не става.

 

Чудесно изглежда!

 

Попринцип я ползвам и за почистване на прозореца и става идеално.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това какъв процент затъмнение е? Аз искам да си затъмня една ивица от 10-12 см на предното стъкло(горната част), да стане като сенник. Някакви парчета да са ти останали, ще си ги платя. Ходих на едно място гледах какви материали имат, но и най-тъмното ми изглеждаше светло. Искам да мога като погледна към огледалото за обратно виждане и отзад свети слънцето, да не ме заслепява.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това какъв процент затъмнение е? Аз искам да си затъмня една ивица от 10-12 см на предното стъкло(горната част), да стане като сенник. Някакви парчета да са ти останали, ще си ги платя. Ходих на едно място гледах какви материали имат, но и най-тъмното ми изглеждаше светло. Искам да мога като погледна към огледалото за обратно виждане и отзад свети слънцето, да не ме заслепява.

 

Това е 35 процента, като фабрично е по тъмно изобщо няма смисъл, а през задния прозорец се вижда перфектно. Останаха ми доста парчета, даже и една малка ролка, но няма да ти свършат работа. За тази цел си продават готови изрязани парчета и изобщо не са скъпи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Здравейте,за да не правя нова тема ще задам въпроса си тук.Как бих постигнал максимално ефекта на оригиналните тонирани задни стъкла.Имам предвид леко затъмнения зелен цвят.Има ли такова фолио на пазара?И някой знае ли цената на тези стъкла в ЕТ?Става въпрос за Октавия 2.

Редактирано от invisible
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.