Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Някой продава ли Октавия RS 2,0 TDI-CR / 125 kW / 170 к.с. ?


zdrav40

Recommended Posts

Здравейте!

 

Някой продава ли Октавия RS 2,0 TDI-CR / 125 kW / 170 к.с., DPF ?

 

В нито един сайт или автокъща в България не намерих втора ръка. В Германия има доста, но не си заслужава разправията , при положение, че цената няма да е по-ниска.

В София има само една нова и тя е за 41 514 лв. ?!?!

 

Не знам защо държи такава цена , като се има предвид ,че излезе новия RS i е 45 000 лв. ???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси !

 

Тези ги знам, но аз търся фейслифта.

 

Досега не съм виждал да се продава втора ръка. Казаха ми,че са още гаранционни и за това.

 

Единствената ,която се продава в БГ в момента е чисто нова и е за 41 000 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко си склонен да отделиш за 2011 Май месец - на 29 хил.км - в перфектно и безупречно състояние ??? Синя - седан - с екстри:

 

Xenon, XDS-ESP, задни ел стъкла, подгряване на седалки и още други...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко си склонен да отделиш за 2011 Май месец - на 29 хил.км - в перфектно и безупречно състояние ??? Синя - седан - с екстри:

 

Xenon, XDS-ESP, задни ел стъкла, подгряване на седалки и още други...

 

Чакай малко... :idea: Нали се разбрахме за след 2-3 годинки :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
  • Izolini locked this тема
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.