Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Bilstein или Sachs ? ? ?


oktava

Recommended Posts

Колеги , трябва да сменям амортисьорите и се чудя какви да слагам.

Миналата година по това време сложих Meyle (няма 20000) и се оказа , че вече са за смяна.Може би защото добавих 2-ро столче отзад и сме натежали!

Споделете мнения моля! За и против може и за други марки.

Благодаря предварително smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами и двете са добри. Те са Билщайн(=Феби) или Закс(=Боге). Които от тия намериш на най-добра цена ,вземаш и монтираш. Феби и Боге са търговска марка на първите(Билщайн,Закс) и обикновено са по-евтини. Иначе са еднакви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сложих задни на Боге миналия октомври,че единия беше започнал да потропва.Возят много добре вече съм им навъртял 10000 и няма грижи.За О2 ми излезна 120 лв бройката.Монтаж 50лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Монро.

Не са евтини иначе, но са много качествени! :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Закс!

Кофти е само, че още ги чакам вече втора седмица

 

Еееее, хубавите неща нали знаеш - човек трябва да ги изстрада!

Но пък после какъв кеф е само! :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баси, какъв ли пък точно кеф трябва да изпитва човек, като си смени амортесьорите... Като те чете човек ще рече, че е нещо еквивалетно на шведския женски отбор по плажен волейбол. smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти не изпитваш ли кеф, когато си сложиш нещо хубаво на автомобила?

Е, няма да сравнявам амортисьорите със шведския женски отбор по плажен волейбол..... Но все пак усещането може да бъде много подобно.

Примерно, на теб не ти ли става суперготино - когато настъпиш газта на бързото комби, и то дръпне напред? :smt017

Я си признай!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стиви явно не е наясно какво се прави с шведския женски отбор по плажен волейбол. smile045 Да си се радва на амортисьорите, и без това темата си е за тях.

Аз давам един глас за MONROE. От три смени (на три различни коли - Форд, Рено и Ланча) до сега единствено ми даде дефект единия амортисьор на Форда и дори ми го смениха гаранционно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.