Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Как галено казвате на колата си?


Recommended Posts

А сега малко романтика..... Как галено казвате на колата си?

На жената, на детето, на кучето - вероятно ги наричате с някакво умалително име.

Примерно, на жената вместо Ванче - вероятно й казвате Муци.

А колата - нея как я наричате?

Ласкаво - когато не ви е ядосала? :smt017

Споделете, колеги!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На моята кола и казвам "Курво" smile035 Много и харесва! smile091

 

Наистина хубаво име. Дори е много подходящо за кола, т.к. в нея влизат всякви и отвсякъде... smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шкодилак е класика, не знам кой го измисли, ама всеки втори ми го повтаря. Въпреки това аз си я наричам със сериозното и строго име "Шкодата", не я лигавя. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз й казвам Дизеловия корсар - защото може да мине много км без презареждане.

Както немските дизелови крайцери от Втората световна, или джобни линкори - така са им казвали, макар че са си били чисти тежки крайцери, само че с дизелови силови установки - Адмирал Шеер, Адмирал граф Шпее и Дойчланд.

А също и Шкодчо - когато ме е разчувствала! :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Курник,а понякога таралясник или ПУСТИНЯК

Принципно на всяка една кола казвам така, ако ще и чисто ново ферари да е smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дъщерята в момента, в който я видя(зелената убавица) и заяви авторитетно:"това е Оксанка" smile049 ми хубу,ма като знам чехите как "обичат" руснаците... smile048 но пък аз харесвам рускините,та има равновесие... smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите всички си имат чешки имена, в добрите стари времена във форума това беше на мода... писал съм в по-стари теми по какви критерии съм си ги кръщавал и не искам тук да се повтарям. Сега обаче понеже ми станаха повечко шкодите най-лесно ми е да ги именувам и различавам по цветове - бялата, жълтата, червената, сивата... "само" толкова са засега :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Курник,а понякога таралясник или ПУСТИНЯК

Принципно на всяка една кола казвам така, ако ще и чисто ново ферари да е smile004

 

 

Едни комшии от Еница на много неща казваха "ПУСТИНЯК",,това в Северна България си е нещо обикновено.

Аз на моите коли им казвам "БРИЧКА",така в началото на 20 век са казвали на колите,тъй че за всички им приляга.

Не става за наречието "БРИЧКА" лепнато на колите като определение за често повреждащи се коли или грозни и т.н.

 

Ето доказателство:

 

https://www.google.bg/search?q=%D0%B1%D ... 66&bih=599

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе аз и викам....... ама не звучи галено, даже хич. Та няма да го споменавам, че ще бъда грешно разбран и баннат за насаждане на антишкодиски насторения.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе аз и викам....... ама не звучи галено, даже хич. Та няма да го споменавам, че ще бъда грешно разбран и баннат за насаждане на антишкодиски насторения.

 

Що бе, да не и викаш недоправен Пасат? :D;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз на моята и викам заралийката,защото я купих от там.Но като я представям на приятели и хора казвам това е моята любовница,моето момиче и т.н. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.