Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Помогнете да намеря една книга


Recommended Posts

Здравейте,

 

Преди около година положих сериозни усилия да намеря книгата "Подир синята птица" с автор Емил Манов, за съжаление без успех. Книгата е стара, не знам дали има нови издания. Оказа се доста трудна задача.

 

Прерових всички големи магазини за книги/книжарници в София, разни форуми в интернет, разпитвах на Славейков...но без резултат. Попаднах на 1-2 стари обяви, но те вече отдавна не са актуални. И в крайна сметка се отказах.

 

Сега реших да възобновя търсенето. Просто все някъде трябва да я има.

 

Последната идея ,която ми дойде днес е да проверя в по-големи библиотеки, но не знам дали има практика да се откупуват книги от тях..сигурно зависи и в колко екземпляра ги имат, ако въобще е налична. Трябва да се провери.

 

Ще бъда много благодарен, ако някой може да ме насочи или помогне с тази задача. Страшно много искам да я намеря.

 

Или пък ако някой я има вкъщи и е готов да се раздели с нея... Ще се разберем за цена.

 

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Странно, в същия сайт гледах обява днес и пишеше, че не е налична вече. Ще проверя, благодаря! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам само "Трогателна екзекуция", "Остров Утопия" и "Галактическа балада" в електронен вариант. Птицата не я намирам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 месеци по-късно...

Здравейте, колега. 

Емил Манов заслужава да се чете.  Ако намеря книгата в библиотеката, устройва ли Ви ксерокопие?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колега. 

Емил Манов заслужава да се чете.  Ако намеря книгата в библиотеката, устройва ли Ви ксерокопие?

Здравейте,

Благодаря Ви за предложението, но успях да я намеря преди няколко месеца (най-накрая). Не съм актуализирал темата, което е мой пропуск.

Намерих я ето тук ---> http://knizhen-pazar.net.

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.