Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Продавам Шкода 100S на хора с желание и страст


Recommended Posts

Здравейте, старата Шкода седи и хубавее на паркинга, без да я караме. Преди време, мнооого време, бях пуснал тема, че я реставрирам. Поработих над нея няколко месеца, постегнах я, покарах я, после започнах учението и работата и ... до там с времето. До преди година и половина я изкарвахме поне 1-2 пъти в месеца на разходка, но от тогава не е карана. Още е в движение, не се разпада, не тече при дъжд, но си изисква стабилна работа. Помня, че преди, когато я пооправях, имаше много хора, които се интересуваха от нея, даже едно момче от Пловдив, което си беше "барнало" неговата 100 С като спортна кола, за това, преди да я пусна другаде за продан или баща ми да я е пратил на лошо място, реших да ви попитам има ли ентусиасти. За парите ще се договорим, при желание, пишете на Л.С.

 

Другата причина да искам да я продам е, че върви с много части, които баща ми през годините е събирал и в противен случай и те трябва да си отидат, а знам, че някои сигурно са много трудни за откриване, а има хора, на който им трябват. Какви точно са частите, за сега не е много сигурно. Работим над въпроса. Знам за момента, че има доста палчета, карборатори май 1-2, колянен вал един. Щом успеем да съставим списък, ще го кача :)

 

Надявам се да имате желание и ентусиазъм за една такава принцеса :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Това са снимки от темата на колегата:

download/file.php?id=5213

download/file.php?id=5214

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Izolini locked this тема
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.