Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

ремонтен комплект за стъклоповдигач на Fabia I


nox

Recommended Posts

Здравейте,

Опитвам се да си намеря ремонтен комплект за ел.стъклоповдигач на Фабия 1 (с жила, ролки и т.н.) в София, но за сега успеха ми е нулев. Намират се евентуално само "щипки". Ще съм благодарен, ако някой ми каже от къде да намеря такова чудо...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега моят съвет е направо да отидеш при момчетата в княжево.

Ако мислиш сам да го ремонтираш , процедурата не е сложна , но изисква определена последователност и много здрави нерви.

Аз скоро имах същия проблем и си загубих 2 дни и изпочупих елементи от ключалката при свалянето/качването и.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изобщо не е сложен ремонта, отнема 1 час да намериш в нета какво се прави. Още толкова да подмениш всичко.

Този Микрон нещо-си е почнал да дере кожи за елементарни ремонти, при това не толкова качествени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ще ти докарам моята Фабиа следващия път с удоволствие , ако имаш желание да го смениш за 1 час. smile027

Да отбележа само , че при фабията след фейслифта нещата са малко по различни.То са нитове,то е чудо. smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярвай ми, разнитих 6 врати, докато събера читави механизми за проекта ми с ел.стъкла, от който се отказах заради липсата на конвиниънс модул и...уплътненията на стъклата- оказа се, че са по- различни при ръчните стъкла.

Най- трудоемкото е занитването- трябва си нитачка със сериозни рамена, иначе оставаш без ръце. Продават се легла + винтове, с които могат да се заменят нитовете.

Ако не си го правил, пътвия път наистина е страшно- в едната морга на моргаджията му идваше да ми отреже врата от пантите с флекса и да ми я даде цялата smile049 smile035 smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Най- трудоемкото е занитването- трябва си нитачка със сериозни рамена, иначе оставаш без ръце. Продават се легла + винтове, с които могат да се заменят нитовете.

Ако не си го правил, пътвия път наистина е страшно- в едната морга на моргаджията му идваше да ми отреже врата от пантите с флекса и да ми я даде цялата."

 

Е точно за това говорех , че ако не го е правил колегата , ще му е малко тегаво :smt0344 ](*,) smile092 smile175

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Блаодаря на всички - комплекта е намерен, стъклоповдигача сменен, пласмасови елементи по ключалката - счупени :D

С други думи всичко е наред. Следваща болка - смяна на мотор на повдигача от другата страна...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.