Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Щурава идея на ненормален мозък.


maxrpm

Recommended Posts

Щуравата идея е всички знаем, че главата на 120 е боклук. Имам една 135 алуминии от фела. Мога ли да я сложа на 120 на теория ?!?

 

Имам и разпр. вал 135. Той ще ми трябва ли за новата глава или 120 е ок ? Коляновия знам, че е като на 130 и не става.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може, виждал съм такъв блок, работил...

Ти като имаш фав. глава, защо не си намериш и блок и да се кротнеш ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може, виждал съм такъв блок, работил...

Ти като имаш фав. глава, защо не си намериш и блок и да се кротнеш ;)

:smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото ако се смени само главата ще си остане документално легална колата.

Отделно и тръпката да се направи нещо такова си струва...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата винаги ще си е легалнa, ако си пазиш оригиналния мотор в мазето ;)

Колкото до тръпката, има "по-смислени" неща като примерно това :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срамота, направил Шкода мотор W8 пък оборотомера му не бачка :lol:

Макс, не е добра идеята - що мислиш, че ми седи безгав Рапида от половин година, макар всички болтове да съвпадат с на 120-та главата, ама разстоянията м/у цилиндрите са различни... абе ще може да се кара, ама вече няма да е спортна кола smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе според мен на Сашо само такъв оборотомер му трябва - нон стоп ще е в "лютеницата", да му пълни очите, а той ще си кара кротичко с 50 smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...а той ще си кара кротичко с 50 smile001

Да, в квартала ...

 

Като ви чета мненията темата мисля, че отпада. Мотора го преебах заради ненаточена бургия, но живи и здрави другото лято Фаво за донор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ах аз като съм с мотор от рапид та кво не карам ли?даже и преглед си минавам.не ме учудваш защото и аз бях така преди да сложа рапидовия мотор и да си седна на стоповете.Ама разлика освен че е малко по пъргава от52 то коня и не лазя по баирите.Тъй че ако имаш много свободно време играй си.ама така ме е яд че не съм ти комшия. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мен всеки ден ме е яд, че не съм в Пловдив, но някой ден ще живея там.

Към момента искам да взема цял фаво за около 400-450 лв някоя барака и така да станат нещата. 1во ще се отиде на море, после при зъболекаря и после фаво!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мини и през психиатъра преди фавото, той може и да те откаже :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По спомен няколко болта на главата се разминават

 

ти пък за кво говориш дет ма кара да разпознавам тикви и гарнитури дет ша им местиш шпилките. не се прави на луд а кажи на макса как става.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срамота, направил Шкода мотор W8 пък оборотомера му не бачка :lol:

Оборотомера сигурно работи, но бобинката май се задъхва :D

 

1во ще се отиде на море, после при зъболекаря и после фаво!

Забрави събора ;)

 

Макс, до колкото си спомням, блока имаше разпробити дупки за новата глава със навити шпилки в тях и лепени със някакви лепила по резбата подобно на поксипол.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забрави събора ;)

Ще се отиде на събора, това е ясно, то няма какво да му се коментира.

 

Макс, до колкото си спомням, блока имаше разпробити дупки за новата глава със навити шпилки в тях и лепени със някакви лепила по резбата подобно на поксипол.

Не си заслужава това с толкова преправяне. Най - добре е по царския път ;) Идеята отначало изглеждаше много добра, но сега, не чак толкова.

 

Кво да му кажа на макса че става глава от фиат пунто 1.2 16v и после да ме тормози :lol:

благодаря за съвета, но не мисля, че ще се справя сам да сложа това http://www.mister-auto.bg/bg/garnitura- ... 0.270.html и то да пасне. На най - първо четене има само 10болта, а ние имаме 15. Както обичам да казвам понякога - това за мен го знае и го може само Анастас .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.