Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

С натисната спирачка не се форсира


Mahorec

Recommended Posts

Днес забелязах, че докато държа спирачката натисната, не мога да я изфорсирам. Много мудно вдигна 3к оборота с газ докрай, при следващото натискане оборотомера едва мръдна. Така направих 3-4 пъти и все същата работа, без спирачка всичко е нормално.

Не знам това някаква защита ли е или става дума за проблем. :-k От доста време я търкалям, но не си спомням да съм натискал спирачка и газ едновременно. :lol: Колата е Октавия 1 1.9 TDI с букви на матора AGR, газта е без жило, 98 г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си в движение е напълно нормално за ел. газ. Няколко секунди колата все едно "спира" ("не приема команди") и после си продължава по старо му!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми се е случвало, с по-широк крак съм, да спирам рязко и винаги натискам и газта, та си се форсира над 3 000 об. без проблем... И в движение, и в спряло положение, няма промяна.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен си се форсира нормално, докато държа педала на спирачката.

Друг е въпросът, че рядко се случва да я изфорсирам, когато е спряла, и когато натискам спирачката..... smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.