Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Озвучаване на Фабия 3 комби


Recommended Posts

Здравейте, може ли някои да ми каже процедура по поставянето на задни колони на Фабия 3, подходящи размери и подобни детайли и къде в София могат да ги монтират ? Както и ориентировъчни цени ? Благодаря ви предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, може ли някои да ми каже процедура по поставянето на задни колони на Фабия 3, подходящи размери и подобни детайли и къде в София могат да ги монтират ? Както и ориентировъчни цени ? Благодаря ви предварително!

Фабия 3 - такава кола все още няма, ти явно караш кола от бъдещето smile091

Иначе задните колони са с размер 16.5 см, в София ги поставят на много места, като например в Toyaga, Avitel, Aval, ... - потърси в Гугъл, не е толкова трудно. За процедурите - използвай търсачката, има много писано по темата. Не чакай всичко наготово.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, може ли някои да ми каже процедура по поставянето на задни колони на Фабия 3, подходящи размери и подобни детайли и къде в София могат да ги монтират ? Както и ориентировъчни цени ? Благодаря ви предварително!

Фабия 3 - такава кола все още няма, ти явно караш кола от бъдещето smile091

Иначе задните колони са с размер 16.5 см, в София ги поставят на много места, като например в Toyaga, Avitel, Aval, ... - потърси в Гугъл, не е толкова трудно. За процедурите - използвай търсачката, има много писано по темата. Не чакай всичко наготово.

 

Да грешката е моя, мерси за инфото :) Но сега видях и фабия 3 в google ;)

А също така има ли смисъл да сменям и тези отзад, тя колата е нова ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фабия 3 - такава кола все още няма, ти явно караш кола от бъдещето smile091

Иначе задните колони са с размер 16.5 см, в София ги поставят на много места, като например в Toyaga, Avitel, Aval, ... - потърси в Гугъл, не е толкова трудно. За процедурите - използвай търсачката, има много писано по темата. Не чакай всичко наготово.

 

Да грешката е моя, мерси за инфото :) Но сега видях и фабия 3 в google ;)

А също така има ли смисъл да сменям и тези отзад, тя колата е нова ?

Ти отзад имаш ли високоговорители изобщо? Какво ниво на оборудване си?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Орентировъчни цени - в МАК-06 ми поискаха 30лв. за окабеляване и монтаж на задни колони преди около година и половина. Видя ми се малко, та им оставих 40. smile049 Самите колони вече са колкото пари си склонен да дадеш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо питаш за инфо относно монтирането на говорителите, а след това има ли смисъл да ги сменяш..

Имаш или нямаш говорители? Инсталация може да провериш най-лесно дали има прекарана като измъкнеш cd-то и видиш колко кабела имаш пуснати съответно за предни и задни . smile049

Колата в крайна сметка фабия 2 ли е ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако няма заводски задни колони, то и окабеляване няма да има.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че няма окъбеляване отзад, иначе колата е edition 20 от миналата година. :) Ходих видях и ще мисля дали да слагам отзад колони за сега съм на Hold. Мерси за инфото все пак :)

А по-нагоре имах в предвид дали има смисъл да сменяш колоните и от пред, ако си сложиш от зад различни...но ми казаха че това са били изгъзици...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За отзад - определено има полза.

За отпред - зависи колко ти е чувствителен слуха.Честно казано аз се замислям и предните да ги сменя.

 

Като цяло пускането на кабели е лесно.Най-трудно е махането на корите на вратите и при праговете (не, че е трудно).

Към цената на говорителите и труда трябва да си пресметнеш и два фланеца, на които се монтират говорителите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен хубавите говорители отпред, а фабричните отзад. Поздрави! smile035

П.С - аз така съм направил

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен хубавите говорители отпред, а фабричните отзад. Поздрави! smile035

П.С - аз така съм направил

 

Най- добре така, да. :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.