Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

проблем с газоразпределението


Recommended Posts

Здравейте колеги, става дума за една Фабия 1.9 тди седан от около 2 месеца се чува едно ужасно бучене от кутийката за газоразпределението и колата губи мощност при по-високи скорости. Повече от 150 не иска да вдигне можете ли да ми поомогнете? И също така имам въпрос за качествен чип-тунинг къде? и колко ще струва?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво е кутийка за газоразпределението?

Напиши от кой град си за да те насочим.Трябва диагностика да се направи и да я погледне експерт.

За чип тунинг ,може да се обърнеш към мен евентуално.

Темата е по-скоро за проблем с колата ти и ще бъде преместена в съответния раздел-Фабия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като отвориш капака под прозореца в ляво има една черна кутийка, в която влизат едни маркучета и са клапаните за газоразпределението доколото разбрах

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от Варна съм ходих на сервиз при доверен човек и каза че нова струва към 350-400 лева

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ли имаш предвид?

 

 

Това е кутията за вакуума. Обаче, това, че не върви не би трябвало да е от нея. Моята пък върви като луда. И така си бучи кутийката. Над 180 си ги държи без нерви. При мене бученето почна към 25 000км, а сега съм на 57-8 000...

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да същия звук прави като я угася и като я натисна на извънградско започва да си бучи постоянно и светва чек енджина и не върви повече от 150-16- не ще преди над 200 без проблем

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И защо доверения човек не ти я оправи колата?

Друго какво ти каза,защо губи мощност?

В тази кутийка има 3 клапана за АГР-а,за клапата на Топлообменника/ако е вариант без топлообменник е за меко гасене на мотора/ и за управлението на турбото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От там се управлява егр-а... На колко километра си? Чистил ли си егр досега? Имам някакво чувство, че не се затваря егра и затова не върви, но само предполагам.

 

Поздрави

 

Пп: Тая вечер Сами е крачка пред мен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

защото нямам възможност в момента махнахме катализатора и го заменихме с тръба пак не ще спомена за почистване на турбината, колата е на близо 200 000 километра досега всичко и е правено и сменяно само в Шкода сервиз

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От там се управлява егр-а... На колко километра си? Чистил ли си егр досега? Имам някакво чувство, че не се затваря егра и затова не върви, но само предполагам.

 

Поздрави

 

Пп: Тая вечер Сами е крачка пред мен!

Шафте,не предполагай така наизуст,защото може да го заблуждаваш човека.Аз не смея така от разстояние да предполагам.

Колегата да разгледа сервизите в бял списък и ще се ориентира към кого да се обърне...макар и не доверен ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

обмислям да я дам в Шкода сервиза да я видят и те да кажат нали уж те трябва да разбират най-много

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Niksen, не се занимавай със сервиза на шкода. Обади се на Сами и се уговорете - това е човекът който ще ти свърши работа. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно при такъв сорт проблеми Еуратек е силно НЕпрепоръчителен сервиз!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от Варна съм ходих на сервиз при доверен човек и каза че нова струва към 350-400 лева

Щом си от Варна,твоя човек е Сами(bega4kata),просто не се чуди!

Колеги от Дупница идват до Варна при Сами , а ти си тука и.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.