Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Да помогнем ........ детенце с левкемия


Recommended Posts

Колеги, копирам една тема от форума на Алфа Ромео, който има възможност и добро сърце да помага за детенце болно от левкемия. Сигналът изглежда да е истински.

 

http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=78590

 

Извинявам се, че правя нова тема, може би трябваше към старата тема от 2012?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изчетох темата на алфаджиите, много гадно.

 

Аз лично ще се доверя. Може и да бъркам, дано да не е фейк...ама не мога да подмина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз изчетох всичките постове в темата и продължавам да я следя. Много силно ми въздейства. Всичко е толкова тъжно и гадно. Дано детенцето се оправи и забрави всичко, което му се случва в момента.

 

Днес помогнах с колкото мога в момента. Сметката, която е дадена за дарения е в ЦКБ. Понеже имам близо офис на банката реших там да преведа парите и останах изненадан не ми взеха никаква такса - даже питах касиерката дали не е пропуснала, но ми каза, че няма начислена такса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.