Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Мнението ви за тези марки спирачни дискове


extremista

Recommended Posts

Добър ден на всички. Скоро време ще сменям предни спирачни дискове и накладки. От марките Zimmermann, National и Swag всичките предлагани от "Косер" коя от трите марки ще ми препоръчате, съответно и накладки. Като се има в предвид, че колата се кара най-спокойно и разумно - тип пенсионерската и дисковете и накладките не са изложени на екстремно натоварване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега от Косер много не ми харесват частите много ментета предните ми бяха Брембо накладките не миришат като ги претовариш и спират отлично преди два дена си сменях накладките нямаше от старите и ми препоръчаха ЛПР френски 31лв.беше комплекта за двете предни колела на Фабията добре спират и не мирише на опечено феродо даже и тестдрайф им направих с около 120-130км/ч smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговорите, засега мисля да си купя дискове брембо с накладки ТРВ и просто ми беше любопитно за мнението ви за трите марки по-горе като алтернатива, ако някой друг има какво да споделя да пише.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От марките Zimmermann, National и Swag всичките предлагани от "Косер" коя от трите марки ще ми препоръчате,
всичките са боклуци
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с АТЕ и оригиналните ги смених след 56 000км... Сложих пак АТЕ и на следващата смяна вероятно и дисковете ще сменя - пак с АТЕ.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговорите, засега мисля да си купя дискове брембо с накладки ТРВ и просто ми беше любопитно за мнението ви за трите марки по-горе като алтернатива, ако някой друг има какво да споделя да пише.

Има , прочети си личните съобщения .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дискове Брембо- НЕ!

Гният много бързо при непостоянно каране, кривят се като станиол.

Ще повярвате ли, че тези дискове са на под 10 000км и спирачните апрати функционират перфектно, просто колата стоеше много на паркинга ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Добър вечер. Повдигам тази тема, защото тук намирам варианти - във връзка с това, че ми предстои смяна на накладките.

 

От няколко дни ми светна индикаторът, но не съм ходил още в сервиза и не зная дали за предни или задни става дума (а може и за предните дискове?)  ;)  За сведение, преди 20-30 хиляди км смених предните в Ем Комплект 33 с някакви английски, които не помня какви бяха. От тази смяна дотук не бях забелязвал проблеми.

 

Карам над 80% градско в София, сещате се, без да прекалявам с форсиране но и без съвсем да галя. Двигателят го виждате от визитката вляво. Fabia 2 от 2007 г.

 

Та моля малко мнения - още ЗА или ПРОТИВ определени марки? Да се доверя ли просто на ЕТ, като сервиз и като части? Хем имат нелоши цени в т.нар. "Икономични пакети" за автомобили на 4+ години, а ако не лъжат на сайта си дават 2г гаранция (тук)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.