Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

"Затяга" ми волана?


snaiperisto

Recommended Posts

Вчера карах старата ми Фабийка и усетих че два пъти за по-малко от секунда ми затегна волана , единия път в движение , другия при маневра , какво може да се случва?

 

Хидр. течност има , проверих я веднага.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При недостиг на ток в системата хидравликата се изключва, за да пести енергия. Ако губиш тоци/зареждане на моменти може да го възприема по този начин и да я спира. Нещо по таблото, когато "затяга"?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При недостиг на ток в системата хидравликата се изключва, за да пести енергия. Ако губиш тоци/зареждане на моменти може да го възприема по този начин и да я спира. Нещо по таблото, когато "затяга"?

 

 

Е нали колата работи , генератора зарежда , акумулатора е добре.

 

А по таблото не съм забелязал да присветва нещо в този момент , но и не съм гледал в него тогава. А я карам много рядко тази кола , такси е , има си шофер , но пък и той не е споменал за това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен го има същото. Особено като паркирам. Светва оранжево кормило на таблото и въртенето става трудно. Ходих на "доктор" и се оказа, че е от датчика. Дава грешка когато си пожелае.

Съгласен съм с колегата, който казва, че може да е от недостиг на ток в системата. Не карам често и акумулатора е слаб. Понякога и фаровете почват да премигват слабо...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.