Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Супърб 2 2.0 TDI,DSG -170к.с.- разход градско


coverdale

Recommended Posts

Вчера,два пъти през жълтите павета до Люлин и обратно,после по центъра,НДК и южните квартали-разход по борд компютър с включени ксенони и климатроник!

Поздрави на ТСИ - тийм! smile001

post-2781-138453468907_thumb.jpg

post-2781-13845346896_thumb.jpg

post-2781-138453468962_thumb.jpg

post-2781-138453468968_thumb.jpg

post-2781-138453468964_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина страхотен разход за тази огромна кола smile126

Което ще рече, че трябва да спра да се радвам, когато с моя малък двигател и по-лека кола направя същия разход в града :cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина страхотен разход за тази огромна кола smile126

Което ще рече, че трябва да спра да се радвам, когато с моя малък двигател и по-лека кола направя същия разход в града :cry:

 

Радвай се колега, аз такъв нисък разход видях едва вчера, като имам 150-180 км градско. При мен започнах да усещам по-нисък разход около 20 000 километра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер разход! И при мен се получават близки до тези стойности при спокойно, нормално каране. Ако си агресивен с нашите тежко коли нещата се променят. Тази колата с този мотор и DSG е много добра комбинация. smile152

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Пробвай същия маршрут в понеделник между 8 - 10 или между 17 - 19 и пак снимай разхода да видим какво е отклонението , когато има опашки по свеофарите smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай същия маршрут в понеделник между 8 - 10 или между 17 - 19 и пак снимай разхода да видим какво е отклонението , когато има опашки по свеофарите smile049

 

Този маршрут го минавам редовно от доста години и то, точно сутрин в най-големите задръствания,така че затова го пуснах,щото напоследък е около тази цифра.Факт е ,че с напредването на километрите,разхода доста спадна.Явно колата се е разработила,щото и вървежа е по-добър.Същото беше и при Октавията. smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ники,колко хил.км и направи?

P.S.Мерси за поздрава!

 

Днес чукна - 41хил.км. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Факт е ,че с напредването на километрите,разхода доста спадна.Явно колата се е разработила,щото и вървежа е по-добър.Същото беше и при Октавията. smile049

 

Не забравяй, че и ти се разработваш...Годинките вървят smile091 и започваш да караш все по-пенсионерската... smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Факт е ,че с напредването на километрите,разхода доста спадна.Явно колата се е разработила,щото и вървежа е по-добър.Същото беше и при Октавията. smile049

 

Не забравяй, че и ти се разработваш...Годинките вървят smile091 и започваш да караш все по-пенсионерската... smile001

Напротив,Димо. И аз съм като колата, по-разработен и по-вървежен! :smt032

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом мацките му се радват по светофарите и му се плезят.............

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом мацките му се радват по светофарите и му се плезят.............

Ися,не само се плезят,но и се облизват........ smile001

Айде стига,че си оспамих темата! :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.