Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Car-Audio и Tunning show Пловдив 18-19май


Recommended Posts

Колеги този уикенд ще има кар аудио и тунинг състезание в Пловдив, мястото е паркинга на хотел Чиирите, някъде на околовръстното доколкото разбрах. Колегите от града и не само ако имат желание могат да го посетят, май само аз и Ярослава ще защитаваме честа на свирещите шкоди тази година :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги този уикенд ще има кар аудио и тунинг състезание в Пловдив, мястото е паркинга на хотел Чиирите, някъде на околовръстното доколкото разбрах. Колегите от града и не само ако имат желание могат да го посетят, май само аз и Ярослава ще защитаваме честа на свирещите шкоди тази година :)

Смяташ ли, че ще бъдат допускани простолюдни до SQ колите за прослушване? :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги този уикенд ще има кар аудио и тунинг състезание в Пловдив, мястото е паркинга на хотел Чиирите, някъде на околовръстното доколкото разбрах. Колегите от града и не само ако имат желание могат да го посетят, май само аз и Ярослава ще защитаваме честа на свирещите шкоди тази година :)

Смяташ ли, че ще бъдат допускани простолюдни до SQ колите за прослушване? :-k

 

Естествено че всички ще бъдат допускани до всички коли, само след оценяването предполагам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, Пловдивската група - я се стягайте и отивайте да подкрепяте нашето момче s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, Пловдивската група - я се стягайте и отивайте да подкрепяте нашето момче s_flag

Аз с удоволствие бих се стегнал, ама тази събота е работна, а вечерта ще фуча малко на планина, та и неделята отива.

 

Желая успех на Краси :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ярослава свири страшно! Много точно и чисто. Мен ме е яд, че не взех нищо за снимане. Мислих, че само музики ще слушам, а се оказа, че има и какво да се види. Ето едно клипче от телефона ми, а снимките ги чакаме от Иво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето го и скромния снимков материал - определено имаше какво да се види, и да се чуе, аз останах доволен от посещението :)

 

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10200296823795913.1073741827.1013330590&type=1&l=2562622ac5

 

качил съм ги снимките и в снимка.бг, за нелюбителите на фейсбука, ама явно още не са одобрени, или не знам какво, защото албума не е видим, после ще прикача линк и оттам

 

http://smirni.snimka.bg/automobiles/car-audio-amp-tuning-show-18-05-13.754119

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Краси, що в багажника бе? :D

 

Peter_B и той се вижда на 3:20.

 

Защото е голям и показвам колко място има въпреки музиката :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.