Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Малко помощ за ръчната


Alexandar

Recommended Posts

Здравейте,

Пръчката, която влиза в лоста за ръчната спирачка и на която се захваща копчето за натискане ми е счупена в долния си край, където е във формата на кука. Реално точно кукичката е счупена на половина и съответно нямам ръчна. Тоест имам, но лоста трябва да се държи непрекъснато вдигнат, а така на паркинг и на ГТП не върши работа :)

 

Най-лесния вариант би бил да си взема цялата пръчка от друга кола. Мога да извия и една дебела тел, но в единия си край гледам, че оригиналата има и резба...

 

Ако има някой въпросното нещо или се сеща за друг вариант за закрепяне на положението, колко да мина на преглед, ще съм благодарен.

 

П.С. Не я бях палил от 3 месеца - много яко чувство като избръмча мотора :smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Парче шпилка няма ли да ти свърши работа? Хем е с резба, хем можеш да го огънеш като кука.

Успех :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще си взема направо цял комплект ръчна и сменям всичко. Благодарности на Ангел. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На ГТП измерват спирачното усилие от ръчната, а не дали ти е счупено палчето.

Идеята е, че като се качи човека от ГТП в колата и пробва да вдигне ръчната и не успее, ще се заяде... пък тя иначе нека си държи :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не си намерил да разровя в нас да ти дам една

Мерси за отзивчивостта, Коце, уговорил съм се обаче с Ангел вече, ако стане нещо ще те имам впредвид. :smt017

 

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма ядове нали за тва е форума да си помагаме.

 

Знаете къде е пещерата на Аладин и телефона ми знаете така че...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.