Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Национален Шкода събор 21-23.06.2013 - Програма


Recommended Posts

Спокойно, Тигри!

 

smile027

 

П.С: Явка, сърдечно благодаря.....но, пак ще те спукам на карти! Само Любомиров да не ме предаде!

Абе и да те предаде, ще му намерим достоен заместник, ти ела, да стане веселото, пък ако трябва ме бий на карти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 90
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • BlackPearl

    13

  • Mishelle

    9

  • Logrus

    7

  • VALDO

    5

Най-много писали в темата

И времето ще се оправи за събора, така че никакви извинения не се приемат.

Пловдивската група се не обажда, надявам се че всички са на линия s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....Пловдивската група се не обажда, надявам се че всички са на линия s_flag

Пепи, ти винаги се сещаш за пловдивската група. Надявам се да се видим :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде сега казвайте прилични хотели в околността. Че жените решиха най-накрая, че ще идват. И едно приятелско семейство се нави...май.

 

Аз хубаво си бях приготвил палатката, ама ей на...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цецо, Къща за гости Тодорови е доста прилична като цяло.

Къща за гости Тодорови - Етъра

 

2-ка със санитарен възел - 20 лв./легло - 3 бр.

3-ка със санитарен възел - 20 лв./легло - 1 бр.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...За писта Междене ще имам нужда от помощ. Ще се радвам, ако има хора, които да се включат в подреждането на гуми и конуси. Нужни са един или двама, които да отчитат време, както и един човек, който да дава старт на майсторското...

Все още никой не е изразил желание да помага. Мишо явно ще пропусне събора, така че който иска да се включи, нека ми драсне едно лично...

 

Наложи се сам да определям как ще бъде разпределен драга тази година на Междене, най-вече заради подготовката на купите:

 

Драг задномоторни

Драг атмосферни

Драг турбинирани

 

Няма да има разделение на дизел, бензин, задно, предно, 4х4 и т.н. Който иска се пуска в съответния клас. Единственото условие е автомобила да е Шкода.

 

Времето го дават топло и слънчево smile152

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клас модифициран?

 

То само Маджо и Сами ще са де! И познат на Маджо с ОК1 4х4 1.8Т.

 

Ще си поделят след Сами 2ро и 3то място!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...За писта Междене ще имам нужда от помощ. Ще се радвам, ако има хора, които да се включат в подреждането на гуми и конуси. Нужни са един или двама, които да отчитат време, както и един човек, който да дава старт на майсторското...

Все още никой не е изразил желание да помага. Мишо явно ще пропусне събора, така че който иска да се включи, нека ми драсне едно лично...

 

Наложи се сам да определям как ще бъде разпределен драга тази година на Междене, най-вече заради подготовката на купите:

 

Драг задномоторни

Драг атмосферни

Драг турбинирани

 

Няма да има разделение на дизел, бензин, задно, предно, 4х4 и т.н. Който иска се пуска в съответния клас. Единственото условие е автомобила да е Шкода.

 

Времето го дават топло и слънчево smile152

Е как бе,аз нали съм ти казал,както миналата година ,ще подреждам конуси,замервам и т.н.Пръв помощник съм.Ще се опека здраво,ама се жертвам за форума
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сами, благодаря. Като не ходиш на плаж, ще хващаш тен на Междене :) Благодаря и на хората, които ми писаха на лично. Ися, два дена чаках да ми пуснеш лично с предложение за класовете, както се разбрахме по телефона. Още тогава ти казах, че нещо си отнесен, явно грижи са те налегнали и си забравил. Трябваше да пускам купите да се правят и се наложи сам да ги решавам.

 

Благодаря на Митето (dimibo), който за поредна година, въпреки натоварения си график, ще помогне и ще отпечата стикерите с номерата на колите. Остана да пусна и аз днес за печат кръглите стикери, за чиято графична подготовка благодаря на друг Митко (Krankenstein). За утре остана да подготвя и разпечатам въпросниците и грамотите. С Радо от Междене контролно се чухме отново, студената бира ни чака на пистата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сами, благодаря. Като не ходиш на плаж, ще хващаш тен на Междене :) Благодаря и на хората, които ми писаха на лично. Ися, два дена чаках да ми пуснеш лично с предложение за класовете, както се разбрахме по телефона. Още тогава ти казах, че нещо си отнесен, явно грижи са те налегнали и си забравил. Трябваше да пускам купите да се правят и се наложи сам да ги решавам.

 

Благодаря на Митето (dimibo), който за поредна година, въпреки натоварения си график, ще помогне и ще отпечата стикерите с номерата на колите. Остана да пусна и аз днес за печат кръглите стикери, за чиято графична подготовка благодаря на друг Митко (Krankenstein). За утре остана да подготвя и разпечатам въпросниците и грамотите. С Радо от Междене контролно се чухме отново, студената бира ни чака на пистата.

 

Студена бира, Междене, поляна, приятели ... :cry: :cry: :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сами, благодаря. Като не ходиш на плаж, ще хващаш тен на Междене :) Благодаря и на хората, които ми писаха на лично. Ися, два дена чаках да ми пуснеш лично с предложение за класовете, както се разбрахме по телефона. Още тогава ти казах, че нещо си отнесен, явно грижи са те налегнали и си забравил. Трябваше да пускам купите да се правят и се наложи сам да ги решавам.

 

Благодаря на Митето (dimibo), който за поредна година, въпреки натоварения си график, ще помогне и ще отпечата стикерите с номерата на колите. Остана да пусна и аз днес за печат кръглите стикери, за чиято графична подготовка благодаря на друг Митко (Krankenstein). За утре остана да подготвя и разпечатам въпросниците и грамотите. С Радо от Междене контролно се чухме отново, студената бира ни чака на пистата.

 

Прави си Юли, моя е грешката! ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Студена бира, Междене, поляна, приятели ... :cry: :cry: :oops:

Айде бре Ники - щипни поне за ден от тея пусти уроци. Поне колкото да "намажеш" пистата като миналата година smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Окончателните промени и допълнения са публикувани в първия пост от темата. Основното е:

 

- с цел събора и тази година да не излезе на минус, входната такса за паркиране на поляната от 20 лв. става 25 лв. Не мисля, че 5 лв. на фона на цялото мероприятие и планувани разходи от всеки гост и участник ще са от значение. Но ще дадат възможност на хората, които помогнаха финансово да си върнат вложеното. Ако някои хора от Варна отново имат претенции, че аз или друг печели на техен гръб, нека ме намерят на събора, за да им дам разпечатка с разходите...

 

- входа за писта Междене е 3 лв. на човек (не на автомобил). Цената е определена от стопанисващия съоражението и ще се плаща на входа на пистата. Тези пари няма да ги видя, още по-малко да ги докосна. Това пак се отнася за част от варненската група...

 

- добавени са класовете за драга.

 

Купите и медалите са готови, остана да купя картон и да направя грамотите, да взема от печат кръглите стикери и да получа от Митето (dimibo) стикерите с номерата на колите. В момента на бюрото съм сложил една купа с надпис "Тунинг шампион I място". Кой ли ще я отнесе от събора smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стискам палци да се получи добър събор - аз съм пас и тази година.

Не мога да тръгна в петък, не ми се ходи с модерна кола, а ако тръгна в събота с някоя от задномоторните класики ще стигна след пистата (сутринта трябва да се мине преглед...)

А и не са ми готови на 100% колите, не са тествани и съответно не ми се тръгва на 500км пътешествие с непробвана кола - спомена от събор 2011 ми е пресен - сменяхме двигател насред пътя и така и не стигнахме до събора...

Догодина, живот и здраве, ще се запиша. Не съм доволен, че няма да дойда, до последно мислех, че ще успея, но...

 

Шапка свалям на Анастас, за ентусиазма. В събота го посетих и ми се видя, че имат още адски много работа - а последния пост от темата, е, че май ще стане колата. Ако успеят да я завършат - направо не знам!

@Michelle Мисля, че трябва да подготвиш някаква грамота тип "Най-ентусиазиран екип" или "Най-невероятно пристигнала кола"... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сам ще си се дърпам на Междене. Както е тръгнало, задно-моторни шкоди май само аз и Бат Миро(Хашек), ма той не ми е в категорията smile001 много бяга.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що бре, и Вещичката ще е на събора, а тя е виден драгстер. smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сам ще си се дърпам на Междене. Както е тръгнало, задно-моторни шкоди май само аз и Бат Миро(Хашек), ма той не ми е в категорията smile001 много бяга.

Хвърлям ти ръкавицата (пляс) ... като знам колко Фаворити и Формани са останали и аз май ще съм без конкуренция ... и без друго моторите ни са еднакви , само дето баба е доста олекнала от към килограми , ма мое сложим неко буре с бира за баласт ... ще сформираме клас "червени" smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Купите и медалите са готови, остана да купя картон и да направя грамотите, да взема от печат кръглите стикери и да получа от Митето (dimibo) стикерите с номерата на колите. В момента на бюрото съм сложил една купа с надпис "Тунинг шампион I място". Кой ли ще я отнесе от събора smile004

Купата предлагам да я пратиш на Сами в аванс - така или иначе Гюнтер сервиз е "отговорен" да има интрига на пистата. Изключвам Анастас, само защото той е първи в клас "Чупещи глави задномоторки" :lol:

А за номерата - 27 си го запазвам.

 

Коце, ако смяташ че ще можеш да подготвиш една кола за събора ще се радвам да те видя на Сокола. Мисля, че ще мога да помогна прегледа да го направиш още утре (по-един или друг начин).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...само дето баба е доста олекнала от към килограми , ма мое сложим неко буре с бира за баласт...

Гена, нема се плашиш, я че се качим при тебе smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази година съм изготвил подробни листи за МАЙСТОРСКОТО и всеки след него ще може да види времената, а не като минали години, листите да се губеха (понеже бяха хвърчащи).

 

Тази година съм подготвил таблици за всички класове и за майсторското ( с възможност за записване до 5 опита).

 

Реално, след това сканирам всичко и го пускам във форума и всеки ще си види времето и представянето на драга!

 

Поздрави!

 

П.С: СЪБОТА 22.06.2013г. ПИСТА МЕЖДЕНЕ- НАЧАЛО 14:00часа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази година съм подготвил таблици за всички класове и за майсторското....

 

П.С: СЪБОТА 22.06.2013г. ПИСТА МЕЖДЕНЕ- НАЧАЛО 15:00часа.

 

 

значи си запиши на твоя лист - час на смърта 14:10 часа :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сам ще си се дърпам на Междене. Както е тръгнало, задно-моторни шкоди май само аз и Бат Миро(Хашек), ма той не ми е в категорията smile001 много бяга.

 

Мен къде ме забрави? smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще се дърпам ако има някой с 12кг/к.с. отношение smile001

Ися, майсторското пак ли обезмисля участието на големи автомобили?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Емо, ти си в клас ТУРБО.

 

Което значи, че ще можеш да караш срещу 1.9/2.0 ТДИ и останалите бензинки 1.4/ 1.8 , 2.0т едва ли ще има.

 

Има отделен клас тунинг... за по "натоканите" ! smile004

 

А за майсторското. Все още няма бюджет за разпределение там по "големина", така че.... трябва здраво да натискаш газта и да завиваш! Не се обезсмисля, но все пак: колкото си по-малък, толкова по-добре!

 

За сведение: Пепи с 1 Октавия МК1 1.9 ТДИ 110 коня (някъде) все обира наградите в тази категория! Сами също печели!

Бият го Маджо като брашнян чувал!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, последно се оказа, че ще пътувам събота рано сутринта. Ще сме само аз и един приятел. Т.е. ако някой иска да се включи за събота и неделя и няма превоз (или не му се кара сам кола), имам 2(3) места при мен. Пътните разходи са за моя сметка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.