Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

02 - как се сваля заключващия механизъм на задната седалка


Росен

Recommended Posts

Искам да попитам как се сваля това (което сам очертал в черно) и как се монтирва друго .И когато колата е блъсната и тази пластмаса(не знам как се казва) как се сваля... s_flag smile126

Благодаря предварително!!

post-11457-138453466056_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, едва ли някой си е разглобявал задната седалка на равнище елемент. Това всеки го ползва да си сваля облегалката, но силно ме съмнява да има знаещ, който да е запознат с демонтирането на точно тази джаджа... :-k

 

п.п. Може би Ivo Dinkov ... smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да си закупя нов салон и имам предложение обаче точно тази джаджа е счупена и незнам как да прехвърля моята за това питам .....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че има болт, който я държи. Болтът се вижда през бравичката. Не съм много сигурен, ама за всеки случай, огледай хубаво бравата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мини през ЕТ и ги питай, предполагам че няма да им е проблем да ти го кажат още отпред, на паркинга...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, едва ли някой си е разглобявал задната седалка на равнище елемент. Това всеки го ползва да си сваля облегалката, но силно ме съмнява да има знаещ, който да е запознат с демонтирането на точно тази джаджа... :-k

 

п.п. Може би Ivo Dinkov ... smile001

Хахаха :lol:

Ами аз съм го свалял точно този елемент! Познай защо??? - Защото имам някакво цъкане откъм задните седалки :D

На щипки е, но има някаква вероятност да има и болт - огледайте внимателно...

Трябва да се внимава, защото тази пластмаса е чуплива...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А знаете ли на коя има щипки и на коя е болта защото моята е 105 коня(обикновената) апак ще взимам салон от елеганс(140 к.с) за това питам ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А знаете ли на коя има щипки и на коя е болта защото моята е 105 коня(обикновената) апак ще взимам салон от елеганс(140 к.с) за това питам ...

 

Според мен пък седалките не зависят от конете , а от оборудването. Ако е амбиент няма свалящи се задни облегалки. Ако е елеганс - има. След като тези, които ще купуваш имат закопчалки- значи ще станат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А днес след вторият оглед на целят салон джаджата стана но задната седалка(горната част) от съмият удар стои леко посукана .Защото колата е ударена отзаед и леко изкривена .Та въпроса ми е дали ще стане защото не сам разглобявал да пробвам ....? smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.