Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с Фабия 2


dimonio

Recommended Posts

Здравейте,Колеги не веднъж сте ми помагали с много точни съвети и насоки,Моля ви и сега за помощ,имам Фабия 2,1400 кубика бензин колата е 2010 година на 60000 хил.километра,от няколко дена се появи много странен теч на антифриз,тече някъде след скобата на малкият маркуч ,които влиза в колекторите ,поне така мисля с моите не толкова сериозни познания,и тук идва сериозния ми проблем(не съм в България),нямам канал да погледна,нямам и подемник,а майсторите тук свалят по 10 кожи и повярвайте ми не са много добри,даже са по некомпетентни от България......моля ви за съвет ако някой е имал подобен проблем да каже ,спукан колектор ли е или някоя гарнитура е свършила.......благодаря ви за помощта,тече точно над малкия маркуч който влиза в колекторите от единия край,от другия е закачен за разширителния съд за антифриз.........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.