Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Berlin remise - ретро шоу в Берлин


Recommended Posts

Здравейте колеги, не съм писал мнооого от давна в този форум но смятам че това ще е интересно на всички.

Става дума за едно ретро събитие в Берлин организирано от Berlin remise http://www.remise.de/Classic-Remise-Berlin-english-summary.php. Имаше много интересни автомобили. Снимах само някой по-интересни.

Намерете рапида smile021

https://plus.google.com/photos/107274754338511308065/albums/5877363698306497265

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотни автомобили си снимал колега - има такива, които само мога да мечтая да видя на живо (300SL, StingRay, BelAir,...). smile126

Най-искрено се надявам някой ден и в България да могат да се видят такива Ретро паради (за жалост нашите са доста постни, преди всичко по финансови причини).

М/у другото ми направи впечатление ОТГОВОРНОТО отношение - под всека ретро масларка има постлани картони =D>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина интересна тема, много се изкефих на снимките.

Единственото, което не разбрах от информацията на сайта е, дали това събитие е за определен период от време или е целогодишно?

Реално излиза, че е целогодишно, тъй като пише работното им време - от пон-събота + неделя без уточнение за месеци.

М/у другото ми направи впечатление ОТГОВОРНОТО отношение - под всека ретро масларка има постлани картони =D>

Все пак действието се развива в DE...нормално ;)

 

П.С На сайта им забелязах, че освен в Берлин, го има и в Дюселдорф, което е много яко..вече потривам ръчички... smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина имаше много интересни автомобили, аз снимах доста малка част от тях.

 

На кратко това изложение да го наречем беше само събота и неделя. Мисля че се прави 1 път годишно. Иначе Берлин ремис е организация или фирма, не знам точно. Мястото в Берлин е старо трамвайно депо в бившия западен Берлин, там трамвайните линии са премахнати по някое времеи тасзи сграда е е пустеела дълго време. В тази сграда се помещават фирми които се занимават с реставрация на ретро автомобили и мотоциклети, има магазини за аксесесоари и части. Освен това има тези стъклени клетки в които хората с пари могат да си държат безобразно скъпите автомобили, толкова много мазератита, ферарита, ламборгинита астомартин и т.н. включително и съвсем нови, не бях виждал и на картинка даже. Та си държат хората колите в климатизирана среда с регулирана влажност и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За масларките, да внимават хората, раздаваха им на входа още като пристиган толите картони да слагат от долу, а на накой които текат повечко даже насипваха гранулат да попива маслото.

 

Тук имам и малко снимки от техническия музей в берлин, по специално колекциата им "Човекът на път" не е много богата но има интересни екземпляри. Нащракал съм и табелките с информация.

https://plus.google.com/photos/107274754338511308065/albums/5821079076947935153

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.