Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Octavia 2 - Размисли и страсти


audi_rulzz

Recommended Posts

Не не бях виждал,Dude мерси за корекцията smile049 .Определено ако са и реални километрите и всичко си бачка си заслужава повече от предложенията на ЕТ.Трябва обаче да отиде човека да я огледа,покара и т.н.От ЕТ ме кефят обаче какви цени им праскат.По добре един нов Rapid на безлихвен(лично мое мнение).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мчи кво му й на волана бре? Пакет "спорт" не сте ли скивали? Вижте, че и седалките са като на РС-а.
И аз не бях виждал smile049 :oops:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееееееей най-накрая и аз да открехна някой за няква далавера!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако взема от ЕТ върната от лизинг кола,това означава ли че тя ще бъде прегледана,обслужена и всичко което е тръгнало да се предава заменено?

Прегледана - да, каквото и да означава това :) Но поне ще е измита вътре и вънка.

Обслужена - не. Но ти предварително знаеш кога предстои обслужване. Може след 10 000 км, може след 1 000 км.

Сменени - единствно крушки ако има изгорели. За ксенон - не знам.

И както казаха - км ще са реални.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове днеска ходих и гледах Оцтавя-та от първата обява... АМи кво да ви кажа.... няма за какво да се хванеш..... всичко е перфектно по нея.... грам забележка няма по външен вид... мотор работи перфектно.. съединител перфектен.... няма хлоп,няма троп от окачването....

Та сега се чудя... да чакам ли да изкочи друга Оцтавя или да се мятам на тая/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако чакаш да дойде най най - перфектната Октавия никога няма да си купиш кола.... Аз лично преди да си купя моята НЕ се бях качвал в Шкода, видях я, хареса ми и в момента за мен това е най прекрасната кола! Та мислълта ми беше, че ако те е грабнала скачай и не се чуди, винаги има шанс да излезне нещо по-добро, ама най доброто знаеш къде е - в магазина. Поздрави и дано да имаш късмет в избора. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам, правилно го е казал колегата. Ако искаш по-добро, бягай до Надежда и изкарвай някоя хубавица от витрината.

 

Ако ти е харесала - давай, че може да е харесала и на някой друг. Но все пак имай и едно на ум и я виж на диагностиката преди да я купиш, ще си спестиш много ](*,) , много :smt0344 и още smile150 , ако я видиш преди да платиш, а не след това.

 

Хайде със здраве и успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ти е харесала, и ако никъде не хлопа и не тропа - какво има да се чудиш?

Огледай я и отдолу, виж я и на компютър - и ако ти е хванала окото, не се колебай! :smt017

Иначе цената - и тя е съвсем прилична.

Тъй че оттам нататък - решението е твое!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както казва мой близък....кола и жена е само на късмет. smile049 Поздрави

 

За жена - да, до голяма степен е въпрос на късмет.

Но за кола - не бих казал.

Отваряш си очите, гледаш я колата отвсякъде, отвътре и отвън, и трябва да ти хареса - това късмет ли е? :mrgreen:

Според мен - става въпрос за разумен и осъзнат избор.

И за преценка, естествено.

Пък ако си спал в деня на избора - после кой ще ти е виновен?

Кьорав карти не играе - чувал ли си го и това?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Офф-топик

 

Стиви, много директно гледаш на нещата :) . Първо лафа е Жена и кола - на късмет!Мъж и куче - както ги научиш... :lol::lol: а после жената като я взимаш една, хубава и спретната. :smt017 След 3 години съвместен живот обаче може и да не е същата хубавица... :smt018

 

Е с колата същото - ясно гледаш я, отвън, отвътре, отстрани. Ама ако нямаш късмет, след 3 години на развода може да ти вземе повече от 50% от парите...та оттам и приказката...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не се хващаме за думите буквално. _Ghost ме разбра. Просто го дадох за пример. Естествено като недогледаш някоя подробност никой не ти е виновен. Веднага идва момента, в който евентуално ти помогнат близки/разбирачи/майстори. И пак не си застрахован, все пак това е техника, която се чупи. Но да не спамим излишно в темата на колегата. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам, но аз в едно съм се убедил - колкото пъти съм разчитал само на късмета си, и после сто пъти съм съжалявал за това. smile049

Пък колкото пъти съм си отварял очите - и после не съм имал проблеми.

Или и да се е счупило нещо - случвало се е рядко.

Но огледаш ли го всичкото добре - вероятността да попаднеш на някоя тесла става много малка.

Не че не може да се случи...... Може.

Но аз - просто съм свикнал да гледам.

Ала не и да се бавя прекалено!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Офф-топик

 

Стиви, много директно гледаш на нещата :) . Първо лафа е Жена и кола - на късмет!Мъж и куче - както ги научиш... :lol::lol: а после жената като я взимаш една, хубава и спретната. :smt017 След 3 години съвместен живот обаче може и да не е същата хубавица... :smt018

 

Е с колата същото - ясно гледаш я, отвън, отвътре, отстрани. Ама ако нямаш късмет, след 3 години на развода може да ти вземе повече от 50% от парите...та оттам и приказката...

аз пък жена и кола втора употреба не ползвам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пък жена и кола втора употреба не ползвам

 

:smt017

Разумно, Сами!

Обаче ако все пак се налага - случва се, няма как - гледам много внимателно!

Защото винаги когато съм залагал на късмета..... после съм съжалявал!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@stivi797 - Абе човек , може ли да оставиш поне 1-2 теми без 30000 мнения в които да пишеш какво "Ти" правиш , мислиш , гледаш , душиш , слушаш , подливаш и т.н. ?

Колегата е пуснал тема за избор на кола , даваш си мнението и толкова. К`во го интересува него , че ти неразчиташ на късмет и т.н. ](*,) :smt0344

Пфу smile175

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, все пак това е форум и всеки има право да изрази мнението си. Доколко то е чисто техническо или е плод на опит и наблюдения или пък само на емоционална нагласа всеки преценя сам за себе си.

 

Стиви обича да разтегля локума докрай и даже когато си мислиш, че го е разтегнал с 3-тия си коментар в рамките на 5 възможни той пак намира с какво да доукраси. Човека споделя опит и който му е интересно го чете, който не го прескача и така...

 

А колегата дето избира автомобил го чакаме да се похвали...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се похваля аз при всички положения.Въпроса е,че преди да стигна до покупка на Octavia трябва да успея да продам БМВ-то си. Някои ако има интерес нека мине на Л.С :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

За съжаление неможах да усигоря финансите навреме за шкодата и беше продадена под носа ми.И поради факта че нямаше друго адекватно предложение на пазара за тези пари,се принудих да сменя марката.... Е хубавото е че все пак е ВАГ. Ето и на какво се спрях

 

http://www.cars.bg/c285062

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.