Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Странен проблем с таблото.


cavy

Recommended Posts

Здравейте,

 

днес спуках гума, пуснах аварийните и сменям. Всичко свърши бързо и ще тръгвам, гася аварийните, но.... таблото не свети, а лампите на аварийните светят постоянно.

След откачане на акумулатора всичко е ОК, но... трябва да се знае какво и е.

 

Някой да има идея?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

днес спуках гума, пуснах аварийните и сменям. Всичко свърши бързо и ще тръгвам, гася аварийните, но.... таблото не свети, а лампите на аварийните светят постоянно.

След откачане на акумулатора всичко е ОК, но... трябва да се знае какво и е.

 

Някой да има идея?

 

Случвало ми се е същото нещо, след работещи 4-5 мин. аварийки да "запекат". При мен светеше индикацията на таблото дори и като бяха изключени. Решението като при теб махнах едната клема на акумулатора и всичко си е ок. Не се е появявало до ден днешен пак проблема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eстествено , че и на мен ми се е случвало. Не гаснат аварийните, даже след палене на мотора се пусна и вентилатора на външното тяло ( :o - усетих го по вибрацията на волана ) , макар и през зимата. След откачане на акумулатора се оправи всичко. После не е правила така ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие сега ме карате да държа един ключ 10 в колата ли? Бях се заканил че в тази кола 1 инструмент няма да има освен заводските

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига де колеги, ключа 10-ка го продадох със все полото. Не ме карайте да съжалявам, че съм се отървал от толкова ценна вещ smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък си нося винаги кутия с инструменти. Тежи 5-10кила и е спасила доста колеги, които НЕ носят инструменти smile021

 

PS: По-добре да имам и да не ми трябва, отколкото да нямам и да ми потрябва smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.