Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Обучение на стъклата след откачане на акумулатора


julianv

Recommended Posts

След като го монтирах обратно,и като натисна копчето да си сваля прозореца,прозореца не се сваля целия авотоматично а трябва да държа копчето за да се свали.

Ако го пусна и прозореца спира да се сваля или вдига в зависимост от операцията която правя/Сваляне или дигане/

Та някой ако има идея как мога да си върна настройката да пише.

Искам като натисна копчето да сваля прозореца,той да се сваля автоматично без да държа постоянно копчето.

 

Благодаря предварително ! И Успех на всички.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз знам как. Обучение на стъклата се нарича...Трябва да държиш копчето натиснато докато стъклото слезе до долу и още 1-2 сек. след това. После държиш нагоре докато се затвори и още 1-2 сек. После правиш същото и с другите стъкла.

Бегай да пробваш и после да докладваш ! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз знам как. Обучение на стъклата се нарича...Трябва да държиш копчето натиснато докато стъклото слезе до долу и още 1-2 сек. след това. После държиш нагоре докато се затвори и още 1-2 сек. После правиш същото и с другите стъкла.

Бегай да пробваш и после да докладваш ! :D

 

 

smile126 smile126 smile126 Стана !!! Мерси колега

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чувал съм че и с ключа става. Заключваш и задържаш докато се затворят после обратно.

Така пише и в АутоДата. Затваряш всички врати, като всички елпрозорци са смъкнати до долу, заключваш с ключа от шофьорската врата и задържаш ключа в положение "заключване" докато се вдигнат прозорците. Пускаш ключа, после пак завърташ в положение "заключване" за 3 секунди и това е. Не съм го пробвал обаче, методът на Димон на мен лично ми е много по-лесен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...
Аз знам как. Обучение на стъклата се нарича...Трябва да държиш копчето натиснато докато стъклото слезе до долу и още 1-2 сек. след това. После държиш нагоре докато се затвори и още 1-2 сек. После правиш същото и с другите стъкла.

Бегай да пробваш и после да докладваш ! :D

 

 

И аз го имам същия проблем и веднага пробвах горната схема, ама неще! ](*,)

Задържам и после нищо. Не иска да се спуска или вдига автоматично.

Идеи?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Delf: А тоя метод пробва ли го? :

 

Затваряш всички врати, като всички елпрозорци са смъкнати до долу, заключваш с ключа от шофьорската врата и задържаш ключа в положение "заключване" докато се вдигнат прозорците. Пускаш ключа, после пак завърташ в положение "заключване" за 3 секунди и това е.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.