Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Лампа за airbag


folka

Recommended Posts

Добър вечер колеги!

Колата е Фабия 1.4 мпи 68 к.с. та вчера докато си карах колата реших да си сложа колана,но го дръпнах много рязко и ми светна лампата за айрбега.Как може да се отстрани проблема много е дразнещо да ми светят лампи по таблото и има ли вероятност да се отвори айрбега?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

върви във гюнтер сервиз да ти я оправи поне си от варна smile159

Днеска е неделя ден за почивка иначе досега сто пъти да съм ги притеснил!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И така днеска бях в Гюнтер сервиз да притеснявам момчетата и при наличието на три коли в сервиза оставиха ги и светкавично бързо за 2.5 мин ми оправиха проблема с лампата евала за бързината като отряд за бързо реагиране са smile152 .Боднаха едно кабелче с едно лаптопче и стана чудо лампата вече несвети.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.