Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

не работи ляво ел.огледало ОК1 99'


MYSTIKAL

Recommended Posts

здравейте колеги имам проблем откакто съм си купил колата не ми работи лявото ел. огледало,ако някой може да ми каже къде и какво да погледна за този проблем?иначе дясното си работи,джойстика и в положение за ляво и за дясно огледало все движи само дясното???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам подобен проблем като сложа джойстика в положение за ляво огледало се движат и двете а когато е за дясно се движи само дясното.Помагайте най вероятно е от джойстика при мен.Дали се разглобява за ремонт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно си им е слабо място. И на моята без значение в каква позиция е джойстика все си се движи само лявото. Явно ще се търси от морга друг джойстик.

Отделно за подгряването на лявото огледало до реотанчето му не стига напрежение, а е здраво, пък до дясното стига, но там е изгоряло реотанчето в огледалото smile048 smile091 .

Абе няма грешка... smile021 .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама сме късметлии.... следя постоянно темите на MYSTIKAL - все същите проблеми като при мен smile091

Чакам развитие с утечката, че и аз все се каня да я търся, но не знам от къде да започна :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам подобен проблем като сложа джойстика в положение за ляво огледало се движат и двете а когато е за дясно се движи само дясното.Помагайте най вероятно е от джойстика при мен.Дали се разглобява за ремонт.
- това е нормалния начин на работа на огледалата, не е проблем
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам подобен проблем като сложа джойстика в положение за ляво огледало се движат и двете а когато е за дясно се движи само дясното.Помагайте най вероятно е от джойстика при мен.Дали се разглобява за ремонт.

Това не е проблем, а е правилното поведение на джойстика (т.е. така е направено и така трябва да работи) - в положение за ляво огледало трябва да движи и двете огледала, а при положение за дясно трябва да движи само дясното. Идеята на лявото положение, което всъщност движи и двете огледала, е, ако огледалата вече са настроени и седне друг водач, който си премести седалката по-напред или по-назад, да може с едно движение на джойстика да си коригира и двете огледала едновременно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а при мен,просто не работи лявото :( дясното си е супер,само е малко шумничко като се движи но не е проблем,не си играя с него всеки ден така че....:)НО искам да ми работи и лявото :cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала колеги!!!

Още когато закупих моята кола ми направи впечатление това с местенето на двете огледала едновременно в ляво положение на джоистика... Току що ми спестихте сваляния, гледания и в краен случай ходене до сервиз за тази работа, тъй като аз си мислех, че не е нормално (с оглед на това, че при други автомобили не съм забелязвал подобно поведение).

Благодаря още веднъж!!!

А на колегата MYSTIKAL му пожелава да пребори проблема час по-скоро!!!

 

П.П. MYSTIKAL, тук в този раздел си спомням, че гледах как се сваля джоистика, но на Octavia 2. Имаше снимки на които видимо аз не можах да открия почти никаква разлика м/у двата джоистика (на О1 и О2). Не знам дали ще ти бъде от полза, но може да погледнеш :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.