Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпрос за страничните огледала


vans

Recommended Posts

Здравейте!Обръщам се към вас,с цел да ми кажете как мога да направя,така че страничните огледала да се "сгъват" при заключване на автомобила от дистанционното.Благодаря ви предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!Обръщам се към вас,с цел да ми кажете как мога да направя,така че страничните огледала да се "сгъват" при заключване на автомобила от дистанционното.Благодаря ви предварително!

Здравей, от ключа трябва да задържеш бутона за заключване за няколко секунди и после като дадеш на контакт, ще се отворят сами.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!Обръщам се към вас,с цел да ми кажете как мога да направя,така че страничните огледала да се "сгъват" при заключване на автомобила от дистанционното.Благодаря ви предварително!

Здравей, от ключа трябва да задържеш бутона за заключване за няколко секунди и после като дадеш на контакт, ще се отворят сами.

Благодаря ти за отговора,но,за съжаление,опитах и не де получи.Задържах бътона за заключване,но не стана нищо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 месеци по-късно...

Здравейте!Обръщам се към вас,с цел да ми кажете как мога да направя,така че страничните огледала да се "сгъват" при заключване на автомобила от дистанционното.Благодаря ви предварително!

Здравей,

Погледни тук - аз намирам доста подробно описани нещата.

... За съжаление обаче като че ли това, което колегата по-горе ти е писал е варианта.

Поне при мен пише, че трябва да се задържиш бутона за заключване на дистанционното за ~ 3 секунди (при вдигнати предварително прозорци). Като цяло функция "удобство" (или "convenience") включва управление на прозорци и странични огледала от бутоните на дистанционното (както и прозорците от бутоните за закл./откл. на шофьорската врата). Просто трябва да се задържи бутона за около 2-3 секунди.

А иначе сега като се поразтърсих намерих и още един линк с (надявам се) полезна информация :click_me:

Редактирано от kokarosta
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.