Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Да се похваля с новия ми Супърб втора употреба :)


Recommended Posts

Здравейте колеги,

да се похваля с придобивката на Супърб-а, взех го на 75000 реални, произведен 12.2006.

 

Дано дълго да ми служи, само с приятни емоции да ме радва. Вече го разходих до Халкидики през празниците и съм мноооооого доволен. При условие, че се качвам на него от Нисан Микра, няма как да се случи нещо друго.

 

Взех му Dunlop blueresponce в нови алуминиеви джанти с оригиналния размер, харесва ли ви как се получи? Снимките в гаража не се получиха добре, но други за сега няма.

post-12983-138453464665_thumb.jpg

post-12983-138453464688_thumb.jpg

post-12983-138453464696_thumb.jpg

post-12983-138453464703_thumb.jpg

post-12983-138453464711_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито! Със здраве да си го джъткаш!

 

Поздравления!

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина цвета много му ходи.Хубаво се е получило.Много безаварийни и със здраве да го караш дълго време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега, нищо не споменаваш за двигателя \:D/

Цвета е много хубав, първата ни Шкода трябваше да я чакаме 3 месеца заради пустия му графитен цвят smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Дано дълго да ми служи, само с приятни емоции да ме радва...
- искрено ти го пожелавам. Честито и от мен s_flag , много добър цвят и джантите много го отварят
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво много добре изглежда, добър избор на гуми и аз се спрях на такива s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е хубав, стои такъв един наперен! Със здраве да си го караш, дълго и безаварийно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега, нищо не споменаваш за двигателя \:D/

Цвета е много хубав, първата ни Шкода трябваше да я чакаме 3 месеца заради пустия му графитен цвят smile092

 

 

Двигателя е 1,9 TDI / 131 HP

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста добро съчетание - автомобил и двигател. Много безаварийни километри и красиви места за посещение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.