Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Skoda Octavia 2 Facelift - Шреки/Shrekie - RS spoiler.


Recommended Posts

Цецо , дай го тоз вълшебен кабел , белким ми отключат липсващите 100 коня :D

Венци , поздравления и за екстрата , която си си сътворил , и за темата в "Сам се справих" :eusa_clap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 210
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • shaft

    79

  • bega4kata

    18

  • masterOne

    11

  • Цецо75

    10

Най-много писали в темата

Бравос, разбирам те колко си щастлив, правил съм го на голф тройката ми и кефа е много голям. Обаче гледай пътя, а не борда както съм сигурен, че правиш (и аз съм го правил).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, момчета! Определено е така :)

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Педалите дойдоха преди 10 дни някъде (от китайско за 10 дни дойдоха - супер бързо дойдоха), но едва сега смогнах да кача снимки:

 

20151003_133718.jpg

 

20151003_133742.jpg

 

20151003_133808.jpg

 

Бива, кефят ме. Не са никак лоши.

 

Няколко снимки, които не са кой-знае-какво:

20151003_144932.jpg

 

20151003_135106.jpg

 

20151003_135104.jpg

 

Поздрави

 

ПП: Боре, оправил съм гайката днеска :P

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Венци, ФлюбИх сА, особено последните 2 снимки! Браво за мерака, дай Боже всяка кола на такъв собственик да случи! Единственото, което ми боде очите, са капаците на външните огледала...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, Явка!

 

За огледалата - Ааа, не! Така в черно огледалата изглеждат “по-слаби“ и ме кефи доста ефекта. Иначе, в цвета на колата, стоят някак изкуствено...не ми харесва хич. Черен мат си ме кефи.

 

Поздрави

 

ПП: не беше мита около месец, защото нямам време, и по случай банята - малко снимки. :)

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Аааа! Изобщо няма грижи :) На мен си ми харесва всичко, което съм добавил - направил съм го с голямо внимание и с много любов към машината :) Така, че - не съм жалил от нищо ;)

 

Конете аз няма да ги пипам - за мен колата си ми върви доста добре :)

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 месеци по-късно...

Здравейте,

С удоволствие съобщавам, че продължавам започнатото от Shaft в тунинга на Шреки. 

И ако досега всичко беше правено в оптичното направление, вече благодарение на Пепино Шреки има

повече "коне" и въртящ момент на двигателя.  Само с увеличение  около 10% на налягането в турбината има осезаемо

подобрение в пъргавината и набирането на колата. И определено вече се чувства липса на 6 скорост. Хубавато е, че

мога да направя сравнение с преди - ако накъде съм карал на 2 сега мога да карам на 3 и т.н.

Обещал съм Венци пробно кръгче за да разбере какво е загубил от това, че не го е направил преди.

Искам да благодаря на Пепино за добре свършената работа.

Да, колата вървеше добре и преди (с малки изключения при включен климатик), но сега върви още по-добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.