Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Диагностика климатик Октавия 2 в Пловдив?


dentist

Recommended Posts

За съжаление дойде време и аз да отворя такава тема.Скоро забелязах,че не ми се включва климатика-само свети лампичката и това е.За съжаление нямам Vag Com и момчето при което я поддържам не се занимава с климатици.Дайте идея за някакъв читав сервиз?Изключвам ЕТ,тъй като там все искат да подменят това-онова със или без необходимост...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

0889205232 / 0879266398 - Кольо се казва човекът, сервизът е AC/DC, намира се на 100 м преди портала на завод Юри Гагарин (отбивка на Рогошко шосе). Работи компетентно и е коректен човек.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колеги!Инцидентно отидох в Карлово при познат на приятел.Напълни ми фреона и ми сложи контрастна течност.

Удоволствието ми струваше 50 лв.Климатика прави зима в колата.Сега чакам да станат жегите.Много съм доволен засега smile027.Между другото ме светна човека че на 1 ва степен компресора изключвал...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.