Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ремонт на рейка - София


Elinos

Recommended Posts

Здравейте колеги,

Днес бях в сервиза на Шкода за мяна на масло, филтри и общ преглед.

Освен че ми одраха кожата :smt0344 ме изненадаха неприятно, че имало теч от рейката и трябвало да се смени!

Исках да попитам колко горе долу вървят цените за нова/рециклирана рейка, защото те ме убиха с цена! Като цяло колко наложителен е ремонта?

Шкодата е Fabia 1.4 дизел, 2008-ма година (точно я изплатих...)

 

Не знам въобрзявам ли си, но след "ремонта" волана май се върти по-трудно отколкото като им я закарах... smile011

 

Предварително благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има възможност за рециклиране

гарантирано от мен -става много читаво.Но само на едно място!!!

Навсякъде другаде са се дънели.Имах таксита такива и доста опит имам с реиките де :lol:

свържи се с мен при нужда,но не е в софия мястото

но може да има и в София някъде където да ги правят както трябва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В София съм рециклирал в ТУ, перфектно става. За няколко часа е готова - един ден сваляне, рециклиране, монтиране. Става дума за рейка за Форд Ка.

 

Ето координатите:

сервиза се намира на ул. "проф. Г.Брадистолов", Технически университет, учебен блок 11.

Стефан Шаклев или Любо Шишов.

Ето телефони 088-930-88-59, 088-869-23-21 и стационарен 965-23-53.

Хората са супер коректни. Гаранцията е една година.

 

Аз съм доволен 120лв мисля, че беше, за сервизите мисля, че беше 140-160лв. Нещо такова.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Здравейте колеги! Имам проблем с рейката на моята Фабия 1,2. От сервиза в Габрово ми казаха, че ремонта трябва да бъде извършен в София и цената му ще бъде 350- 400 лв. След като споделих с приятели, те ме посъветваха да потърся специализиран сервиз в Горна Оряховица. Освен, че е по-близо до Габрово, от други форуми прочетох че цената е между 160 и 280 лв. Моля, ако някой има инфо, относно горесподеленото да пише. Разликата в цените е сериозна, както и в разстоянията. Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разликата в цените е сериозна, както и в разстоянията. Благодаря предварително!

 

а може би и качеството на ремонта...
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Решиш ли да си правиш ремонт на рейката общо взето ще стане по-добре от нова. :)

За щастие аз си правих ремонт на моята на голфа и сега е супер. Момчетата са в Пловдив и са супер добри. Гарантирам на 100 %. Цената беше около 100 лв. + - но зная че от цяла България там ги пращат.

Решиш ли се обади да ти дам телефон

 

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги! Имам проблем с рейката на моята Фабия 1,2. От сервиза в Габрово ми казаха, че ремонта трябва да бъде извършен в София и цената му ще бъде 350- 400 лв. След като споделих с приятели, те ме посъветваха да потърся специализиран сервиз в Горна Оряховица. Освен, че е по-близо до Габрово, от други форуми прочетох че цената е между 160 и 280 лв. Моля, ако някой има инфо, относно горесподеленото да пише. Разликата в цените е сериозна, както и в разстоянията. Благодаря предварително!

 

Ако имаш понятие някакво от техника ще ти струва към 30лв ремонта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
Здравейте колеги! Имам проблем с рейката на моята Фабия 1,2. От сервиза в Габрово ми казаха, че ремонта трябва да бъде извършен в София и цената му ще бъде 350- 400 лв. След като споделих с приятели, те ме посъветваха да потърся специализиран сервиз в Горна Оряховица. Освен, че е по-близо до Габрово, от други форуми прочетох че цената е между 160 и 280 лв. Моля, ако някой има инфо, относно горесподеленото да пише. Разликата в цените е сериозна, както и в разстоянията. Благодаря предварително!

 

Ако имаш понятие някакво от техника ще ти струва към 30лв ремонта.

колега даи някакво инфо че на фабиата ми маи ще трябва ремонт(сестра ми я кара но има кои да я прави а и искам да се учи човека и рейки да прави)

иначе в Казанлък прави рейки някои

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В София съм рециклирал в ТУ, перфектно става. За няколко часа е готова - един ден сваляне, рециклиране, монтиране. Става дума за рейка за Форд Ка.

 

Ето координатите:

сервиза се намира на ул. "проф. Г.Брадистолов", Технически университет, учебен блок 11.

Стефан Шаклев или Любо Шишов.

Ето телефони 088-930-88-59, 088-869-23-21 и стационарен 965-23-53.

Хората са супер коректни. Гаранцията е една година.

 

Аз съм доволен 120лв мисля, че беше, за сервизите мисля, че беше 140-160лв. Нещо такова.

 

Поздрави

Венци имаш ли представа дали има разлика в цените за леки коли и бусове? Миналата седмица си купих "нова" рейка за Т4-ката, но ми се ще да си оправя и старата за зор заман.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам, човек, трябва да се пита... Аз на тъста за форда директно питах тогава и ми се каза тая цена. Рейката стана на 10тина месеца и още е жива. Тогава за нова ми казаха някаква хубава цена и решихме, че ще рециклираме.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
В София съм рециклирал в ТУ, перфектно става. За няколко часа е готова - един ден сваляне, рециклиране, монтиране. Става дума за рейка за Форд Ка.

 

Ето координатите:

сервиза се намира на ул. "проф. Г.Брадистолов", Технически университет, учебен блок 11.

Стефан Шаклев или Любо Шишов.

Ето телефони 088-930-88-59, 088-869-23-21 и стационарен 965-23-53.

Хората са супер коректни. Гаранцията е една година.

 

Аз съм доволен 120лв мисля, че беше, за сервизите мисля, че беше 140-160лв. Нещо такова.

 

Поздрави

 

Колеги ходих до ТУ за ремонта на рейката. Днес я свалиха, рециклираха и монтираха, общо ми взеха 310 лв. Въпроса е, че момчето каза,че ми е сменил маншоните (с гумени) и каза че трябва да се направи реглаж, това нормално ли е? (надявах се от там да не се налагат допълнителни ремонти след техния но...). Можете ли да ми препоръчате сервиз (в София) където могат да свършат този реглаж качествено (момчето предупреди да внимавам да не ми усучат маншоните по време на реглажа)?

Предварително благодаря! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Естествено, че ще ходиш на реглаж - 35-40лв. е.

Независимо къде ще ти го правят искай някакъв документ и ако след това усетиш дърпане на волана или нещо подобно - газ обратно да си го оправят. Аз с фактура в ръка "убедих" едни юнаци да си довършат работата по буса ми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 години по-късно...
На 25.04.2013 г. at 21:22, bega4kata написа:

има възможност за рециклиране

гарантирано от мен -става много читаво.Но само на едно място!!!

Навсякъде другаде са се дънели.Имах таксита такива и доста опит имам с реиките де :lol:

свържи се с мен при нужда,но не е в софия мястото

но може да има и в София някъде където да ги правят както трябва

Кое е мястото където рециклират качествено? Ако може инфо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 16.05.2013 г. at 11:58, I.Kandov написа:

Решиш ли да си правиш ремонт на рейката общо взето ще стане по-добре от нова. :)

За щастие аз си правих ремонт на моята на голфа и сега е супер. Момчетата са в Пловдив и са супер добри. Гарантирам на 100 %. Цената беше около 100 лв. + - но зная че от цяла България там ги пращат.

Решиш ли се обади да ти дам телефон

 

 

Поздрави

Може ли телефон?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.