Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Skoda Octavia I - "Окито" - Pepino Racing Team


mRt

Recommended Posts

Честито Марто, може да не ФърФи, но трябва да спира!

Иначе, ти докато се засилиш на Калояново и тревата вече дошла - а спри със старите, а ... :)

 

П.С. Тези "повредените" дискове, много папкат от накладките.

Редактирано от Боре
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 146
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • mRt

    38

  • Logrus

    7

  • sharpshooter_

    7

  • niki

    6

Най-много писали в темата

Браво, най-добрия тунинг! Липсва снимка на новите спирачки как седят в джантите, което ме замисля (в тона на една скорошна тема в раздел продава) какъв модел са новите?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво Марто ! Добро дело сте направили и гледам голяма дружина сте били :) Какво, всеки сменяше по един диск ли ? Поне едно каре белот спретнахте ли :tongue_1:

 

Окито продължава да получава бонуси и ъпгрейди, а отвън я държиш консервативно :) !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко снимков материал и от мен:

 

Началото...

 

036786128-big.jpg?r=0

 

Работният процес тече с усмивка :)

 

036786129-big.jpg?r=0

 

Щом има чук наоколо, нещата се случват ...

 

036786130-big.jpg?r=0

 

Търкай и не мъркай :empathy: :crazy:

036786131-big.jpg?r=0

 

036786132-big.jpg?r=0

 

Напредваме ...

 

036786133-big.jpg?r=0

 

Safety first! :mafia:

 

036786134-big.jpg?r=0

 

Вижда му се края ...

 

036786135-big.jpg?r=0

 

За мен беше удоволствие да взема участие в този ъпгрейд! И аз като Ники очаквам едни интересни снимки! :tongue_2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това със задните дискове го мисля на старата от край време, сега се навих още повече, страхотна работа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

............... И аз като Ники очаквам едни интересни снимки!

Ами ... да пусна ... :tongue_1:

 

Дойде си ред и за по-големи "джапанки" ... Доста време се чудих какви точно да бъдат и в един момент те просто ме "намериха" ....

След няколко месеца престой вкъщи им дойде времето да бъдат монтирани ... Като цяло джантата е изчистена , но аз това си харесвам... Резултата който се получи ме удоволетворява на 100% :dance: Джантите са ALESSIO ACTION 17` 7.5J , ЕТ 38 , а гумите са с размер 225/45/17

 

036816061-big.jpg?r=0

 

036816066-big.jpg?r=0

 

036816060-big.jpg?r=0

 

036816071-big.jpg?r=0

 

036816064-big.jpg?r=0

 

036816065-big.jpg?r=0

 

036816062-big.jpg?r=0

 

036816063-big.jpg?r=0

 

036816068-big.jpg?r=0

 

036816069-big.jpg?r=0

 

И малко подготовка за монтаж :tongue_1:

 

036816058-big.jpg?r=0

 

И самия монтаж ... Специални Благодарности на Евгени и с-з Трансексперт за бързата реакция и точното и коректно отношение ! Евала ! :hi:

 

036816059-big.jpg?r=0

 

 

И така - Доволен съм.

 

п.с. и за да изпреваря някои постове ... засега окачването няма да се пипа (т.е. няма да я свалям) ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер - много ми харесват новите обуща  :doubleup:

А това "засега" за оТкачването.....защо ли ми се струва, че няма да е много дълго  :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер е. И напълно те подкрепям за окачването. На мен лично изкуствено свалени коли ми изглеждат като болни. Все едно се влачат по корем, заради хлътването на гумите в джантите. Някой да е виждал Ферари с хлътнали гуми в калниците?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адски добре са паснали!

Много яко изглежда :)

А за окачването.. на мен на снимките не ми изглежда скоклеста. 6+ е ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер е. И напълно те подкрепям за окачването. На мен лично изкуствено свалени коли ми изглеждат като болни. Все едно се влачат по корем, заради хлътването на гумите в джантите. Някой да е виждал Ферари с хлътнали гуми в калниците?

Зависи колко са изнесени джантите .. И последно гумите в джантите ли са хлътнали или в калниците ??? :)

Браво за спирачките и джантите ,но и трябва снижаване с поне 30мм

Редактирано от a4tech
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоз пък нямало да пипа окачването :D ама тя не те пита дали щеш или не :D По темата , евала Марто ,много е яка и ми харесват и жантите , евала и за спирачките , доста добър важен и лесен ъпгрейд :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оо честито Марто, изтупал си големите баници ! :banger_2:

 

Добре стои, време беше, бахти...тя като нова сигурно не е била толкова излъскана :plate_skoda:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иска си сваляне, Марто. Поне с 30мм, както пише по-горе. Това не означава, че гумите ще влезнат в калниците. Пак ще си има фуга.

....и едно спойлерче на задния капак да сложиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иска си сваляне, Марто. Поне с 30мм, както пише по-горе. Това не означава, че гумите ще влезнат в калниците. Пак ще си има фуга.

....и едно спойлерче на задния капак да сложиш.

 

Абре точно ти ли шЪ ми говориш за сваляне ....  :tongue_2:  :tongue_2:

Както написах и в поста ... на този етап колата няма да се сваля , като това не е защото неискам , а поради ред други причини ...  :sorry:

За спойлерче отзад ... ако е тип от vRSка или подобни "пейки" - няма да сложа . Иначе знам какво искам , но намирането нещо не се получава ...засега.

 

Нашия ходи по чуждо на полянка. Не му върши работа спортното окачване  :D

 

Сега разбирам защо ти си взе Yeti  ... че и бензин...по-безшумно  :crazy:

 

 

 

Благодаря на всички за хубавите думи !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В такъв случай ти пожелавам да ти се наредят причините, така че да може да си свалиш колата, когато искаш!

Редактирано от niki
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ники е написал кога да си свалиш колата.

След, като съм написал "спойлерче" - това е умалителна форма и предполага нещо фино и елегантно.

Т.е. значи е нещо по-малко от тип "пейка" ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.