Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Skoda Octavia I - "Окито" - Pepino Racing Team


mRt

Recommended Posts

За Баба Марта - мартеничка нямаше , но се поглезихме с едно темпоматче и нови "очи" :)
Дълго се чудих дали да слагам темпомат , но накрая се реших и ... определено си заслужаваше . Родих се , голям кеф (пробвах го София-Враца-София) , остава само геврека да държа  :tongue_1: 
Благодаря на Алекс за екстричката 
п.с. Изглеждаше страшно , ама после ...post-5751-13845345036_thumb.jpgpost-5751-138453450411_thumb.jpgpost-5751-138453450418_thumb.jpgpost-5751-138453450422_thumb.jpgpost-5751-138453450425_thumb.jpg

А това ,,, разлика има , усеща се доста особено на дълги , остава да видим колко време ще изкарат  :fiu:

post-5751-138453450428_thumb.jpg

post-5751-138453450432_thumb.jpg

post-5751-138453450435_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 146
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • mRt

    38

  • Logrus

    7

  • sharpshooter_

    7

  • niki

    6

Най-много писали в темата

Браво колега, съчетал си приятното с полезното, хубави глезотийки си добавил \ :D/ За темпомата се убедих и аз, че действително е голяма екстра :). Да те попитам за крушките на къси специално, усеща ли се осезаема разлика и струват ли си парите, че се чудя за баба Астра, дали да не отиде един комплект, че ксенон за рефлекторен фар, нещо не ме влече идеята . Браво още веднъж за ентусиазма, чакам да се постопли и се захващам и аз....

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе всички казват ,че Найтбрейкъра се усеща доста добре, само живота му е неясен. Аз сложих Силверстар 2.0(нов вид от ноември 2012, взех го от Англия) който е +60, и се вижда разликата, а Найтбрейкъра е +90. Така ,че определено си заслужава, особено ако е на промоция(зимата бяха по 16 лева на метро бройката).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами крушките и на къси си има разлика , усеща се , лично за мен си струва инвестицията , макар че трябва да мине малко време за да видя наистина колко ще изкарат . Иначе на мен ми излязоха 24лв с отстъпките.
До @sharpshooter_ - Благодаря колега , ама да вземеш да я докараш твоята да я видим ,,,  :flag_skoda:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само чакам да си я взема от сервиза, че вече 2ра седмица ми оправят бронята smile048. Та да сме живи и здрави, Неделя (доколкото видях са тогава сбирките) ще се радвам да се запозная със знайни и незнайни шкода фенове s_flag

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Марто, като ти остане време сложи и на халогените едни Найтбрейкъри (Н3) - разликата става много осезаема

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Марто, като ти остане време сложи и на халогените едни Найтбрейкъри (Н3) - разликата става много осезаема

Сигурно разликата е голяма , особено ако първо халогени сложа  :tongue_1:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, защо така се получава ? Нали твоята беше tour '05г. не трябва ли да си е с халогени, моята е '03г. и е с халогени - интересно ми стана. Някой нещо да знае ?

edit: Под халогени визирам лупите във външния край на фара, защото на О1 са там

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и моята е tour `05 ама халогени нямам, но и като цяло е доста постна. Може да са се предлагали като екстра, знам ли... :-k


btw... na PHILIPS h4-ките по-добри ли са от Osram, че и аз май се зарибих да сменям :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Халогени нямам , моята е само с АС като цяло  , даже и съм на старата вярна "ръчка" за джамовете  :wacko_2: 
@jordani0 : колега , мога само да те подкрепя за смяната , а иначе мисля че gogata е с PHILIPS от скоро ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А дали има ментета philips, понеже гледам цени и на повечето места са по 40-50лв? Обаче!... на 2-3 места, гледам по 20лв! което ме навява на мисълта, че има :-k ...... дано в аутоплюс да ги има, ама сега погледнах и там са с осрам =(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз карах Фелицията с Nightbreaker + . Купих ги от OMV за около 20-тина лв бройката и бях много доволен. Определено имаше огромна разлика в осветеността, а преди това даже бях слагал някакви крушки с +30%. Издържаха около 2 години при положение, че навъртам около 1500-2000 км месечно и винаги карам на фарове, та смятам, че доста време си бяха включени :D . Изгоряха почти по едно и също време през около 2 седмици.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата седмица получих неочаквано ЛС и ... Събота (23.03) се отбих в "МОЛ-а" на Симеоновско шосе 118.
Резултата беше ... "харесАх си едни сандалки в Мол-а"  :fiu: 
Та ... най-накрая и аз съм с джанти (вече няма да съм с летни и зимни тасове :tongue_1:  ) .
И така . сега нямам търпение да се стопли още малко и да ги слагам .
Искам и специално да благодаря на Маджо и Ицо  . Перфектно отношение. С Маджо бяхме обсъждали въпроса преди време и както ми беше казал ... цък Л.С "Ела да ги видиш" , всичко беше както говорихме. Отново много точен ! Разгледах ги , поговорихме с Ицо и "мача" беше ясен , вече джантите са на сухо и топло и чакат да бъдат поставени на мястото си ...  :walkman: 

Ето ги и тях ... Нищо специално , но аз исках точно това .
P.S. Нямам "стандартните" снимки на дивана , тъй като бях "принуден" да ги оставя , за да не ги разнасям из София , а направо да нося гумите когато дойде смяната (колко трудно се навих , а? )

post-5751-138453455398_thumb.jpg

post-5751-138453455432_thumb.jpg

post-5751-138453455444_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито! smile159

 

супер са! - точно оригиналдъ (дет се вика) ;) и аз много съм навит за такива ама до колкото знам много трудно се намират.

 

с пожелания за по малко дупки и качествени пътища ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Еее тва вече е друго нещо. :D/   Само малко дразнят тези барабани отзад. Нищо лично към теб колега, просто ме ядосват инженерите дето решават, че кола под 100к.с. няма нужда от дискове отзад. А пък и тя може да върви с до 180-200 /пък може и повече/, и трябва да спира, ама иди че ги разбери...  Малко се отплеснах ама... Много ми харесва каляската!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

....Само малко дразнят тези барабани отзад. ....

 Какво малко , направо ми вади очите :angry_jumping:  , но всичко е поправимо ... :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.