Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Срещи във Велико Търново


murson

Recommended Posts

Здравейте,колеги понеже съм нов във форума искам да попитам имали колеги от В.Търново?Защото не можах да видя.Та ако има нека да пишат бих се радвал ако може да организираме срещи както другите колеги. Благодаря предварително s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 123
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • krsgogo

    25

  • uboy

    21

  • murson

    20

  • v.tsankov

    15

Най-много писали в темата

Има няколко колеги от Търново, но най-деен е Миленчо (Morkova) от Горна.

Горна му е тясна, ходи да задява болярките,че наскоро и към Хаинбоаз (Предела) тръгна да вършее!

 

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е лошо няма,ами благодаря много. ще видя да се сваржа с него, че да се организира нещо както във В.Търново така и от тука да се сабираме и да ходим на срещи на колеги в други градове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има няколко колеги от Търново, но най-деен е Миленчо (Morkova) от Горна.

Горна му е тясна, ходи да задява болярките,че наскоро и към Хаинбоаз (Предела) тръгна да вършее!

 

smile027

Пфуууу мани!!! Чак колегите от Ауди форума го споменават!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега то хора от региона има ама нещо не ни се одава да направим среща.Преди време с Моркова напрашихме опит да се съберем повече хора ама накрая бяхме само двама.Ще се радвам да се съберем повече хора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малееее тва ще е сбирка, хахахах Моркова и Данчо...... Съвет събирайте се рано сутрин smile091 smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малееее тва ще е сбирка, хахахах Моркова и Данчо...... Съвет събирайте се рано сутрин smile091 smile159

 

Хахаха, те двамата са лудницаааа :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

искам да попитам имали колеги от В.Търново?

Има... Макар, че се включвам малко късно в темата.

Идеята за регионални срещи е добра, но май все още сме малко... И аз съм от В. Търново, така че може да ме имате предвид...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А пък вечер и на маса сме непобедими :D smile035

 

Да, вечерите с Вас преминават неусетно в утрини :) s_flag smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има... Макар, че се включвам малко късно в темата.

Идеята за регионални срещи е добра, но май все още сме малко... И аз съм от В. Търново, така че може да ме имате предвид...

 

да колега още сме малко,но се надявам че ще се събереме,даже и сега докато сме малко мисля че не е проблем да се срешнем и да се запознаем. а някой път може да отидем и на сбирките на наши колеги. Какжо мислите??? smile152

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

че не е проблем да се срешнем и да се запознаем. а някой път може да отидем и на сбирките на наши колеги. Какжо мислите???

Разбира се! Необходими са само желание и възможност.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Давайте идея кога и каде,че то с писане няма да стане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То на Петрол освен да се съберем и отам на някаде,че то там няма къде да се седне.Друг вариан е на паркинга на Практикер да речем.Нека и другите колеги да дадат предложения за място,ден и час.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Петрол става, практикер също е идея.

 

Най-добре във Вонеща вода, че там Моркова има не само къде да седне, ами и да си полегне :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Любомиров, стара ти е информацията. Ама така е като не сме се напивали скоро да се чуем :lol: smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.