Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Откачена задна пръскалка О2 комби.


Цецо75

Recommended Posts

Днес установих, че някъде ми се е откачила мократа връзка към задната пръскалка. В момента не поливам задното си стъкло, а задна лява гума.

 

Как се стига до маркуча - през кората под калника или отвътре през купето? Дано не е някъде из купето, че кой знае какъв гьол е станал...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах същия пробелм, но с О1, маркуча се откача от едно съединение, което е в багажника от ляво под корите.

Оцеждането на водата стана през една тапа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лошо, това значи, че съм напоил кечетата отзад с метанол. Интересно е, че не съм усетил да мирише.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес установих, че някъде ми се е откачила мократа връзка към задната пръскалка. В момента не поливам задното си стъкло, а задна лява гума.

 

Как се стига до маркуча - през кората под калника или отвътре през купето? Дано не е някъде из купето, че кой знае какъв гьол е станал...

отвътре -лесно е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето снимка къде е маркучето, и при мен беше откачено незнайно защо smile049 Сваля се отвътре кората и закачаш. Доло в ляво на снимката се вижда...

http://www.skodaclub-bg.org/forum/download/file.php?id=33303

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето снимка къде е маркучето, и при мен беше откачено незнайно защо smile049 Сваля се отвътре кората и закачаш. Доло в ляво на снимката се вижда...

http://www.skodaclub-bg.org/forum/download/file.php?id=33303

 

Обикновено това става зимата като ти замръзне дюзата и се опиташ да пръскаш и ако си особено настоятелен, от налягането изхвърля маркуча.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето снимка къде е маркучето, и при мен беше откачено незнайно защо smile049 Сваля се отвътре кората и закачаш. Доло в ляво на снимката се вижда...

http://www.skodaclub-bg.org/forum/download/file.php?id=33303

 

Обикновено това става зимата като ти замръзне дюзата и се опиташ да пръскаш и ако си особено настоятелен, от налягането изхвърля маркуча.

Добре, че моето не е изхвърчало, че нещо беше замръзнало предни 4-5 дни и даже щях да пускам тема как да го размразя. Странното беше, че течността ми е до -20 и отпред си пръскаше идеално.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Добре, че моето не е изхвърчало, че нещо беше замръзнало предни 4-5 дни и даже щях да пускам тема как да го размразя. Странното беше, че течността ми е до -20 и отпред си пръскаше идеално.

 

 

Като не пръскаш дълго време алкохолите от течността се изпаряват през отвора на дюзата и остава само водата, която замръзва smile049

 

И при мен се беше получило така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.