Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Промоция на Skoda Audience 6CD от Superskoda.com


pow

Recommended Posts

Стрийма не е толкова лош, с оригиналната антена хващах почти всички радиа без проблем докато не ми я откраднаха и си сложих друга, с която е доста по-зле и ще си търся оригинална пак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 53
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • dog123

    12

  • hafrika

    6

  • Odin

    5

  • volodia85

    5

Най-много писали в темата

Някаква функцийка да не ми е активирана или нещо друго? До първия тунел на Витиня всички радиостанции са се вече загубили с изключение на Хоризонт, Енджой и Радио 1

Тва "Фреш", "Енерджи", "Сити" още след моста на Гара Яна започват да пращят. Има ли някакво автоматично търсене това радио?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Естествено че има. Аз съм на Дарик, Хоризонт, Сити и Дъвойс. Последните 2 май изчезват на някакви км от София, но другите ги има в цяла България.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.