Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Промоция на Skoda Audience 6CD от Superskoda.com


pow

Recommended Posts

  • Отговори 53
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • dog123

    12

  • hafrika

    6

  • Odin

    5

  • volodia85

    5

Най-много писали в темата

 

 

...може да няма общо с климатроника,ама нали трябва да се смени панела около cd-то...

При мен долната част на панела е по-различен.Днес на сбирката пред НИМ може да го обсъдим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...може да няма общо с климатроника,ама нали трябва да се смени панела около cd-то...

При мен долната част на панела е по-различен.Днес на сбирката пред НИМ може да го обсъдим.

 

Номера на пластмасата е друг за модела с климатик, да. Би трябвало да е 1Z0 858 069 или 1Z0 858 069 D (второто би трябвало да е сребристо), ама НЕ СЪМ СИГУРЕН.

 

Трябва ли да се откачи акумолатора шреди монтажа?

 

Аз лично съм го слагал и махал барем 10 пъти без да откачам акумулатора. Ама по-добре го откачи да ти е мирна главата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок. Благодаря.

И последен въпрос кое от всичките кодове на етикета е кода който трябва да се въведе за да стартира радиото?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок. Благодаря.

И последен въпрос кое от всичките кодове на етикета е кода който трябва да се въведе за да стартира радиото?

 

4-те цифри от горната страната.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кода е от 4 цифри,/няма друг 4 цифрен надпис на лепенката/ въвежда се със натискане на бутоните за избор на радио станция, броя натискания сменят цифрата до нужната, потвърждава се със бутон напред , или play -на старите касетофони знака .

 

Code entry

– Switch on the radio if the ignition is on. SAFE is displayed and then

0000.

– Enter the safety code using the station keys .

– Confirm the safety code by pressing the button >.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...може да няма общо с климатроника,ама нали трябва да се смени панела около cd-то...

При мен долната част на панела е по-различен.Днес на сбирката пред НИМ може да го обсъдим.

 

Номера на пластмасата е друг за модела с климатик, да. Би трябвало да е 1Z0 858 069 или 1Z0 858 069 D (второто би трябвало да е сребристо), ама НЕ СЪМ СИГУРЕН.

 

Трябва ли да се откачи акумолатора шреди монтажа?

 

Аз лично съм го слагал и махал барем 10 пъти без да откачам акумулатора. Ама по-добре го откачи да ти е мирна главата.

 

За мен модела е този - 1Z0858069 9B9 /предполагам/,само не знам къде да го търся...

post-7738-138453439371_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли дали Blues-a и Swing-a са с една и съща рамка?

 

melody_cd.jpg

skoda__octavia_1_2tsi_air_radio_swing_pdc_ku_____2011_10_lgw.jpg

skoda-yeti-77tsi-18-625x416.jpg

 

Нещо не мога да ги преценя... Мисля, че swing-a е на Ambiente нивото, а то е следващото след моето, затова предполагам, че ще са еднакви...

 

Има ли някой със Swing да каже, дали свири добре?

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги днес монтирах.

Оказа се че като свалиш барчето с единичния дин, винтовете с които се държи и местата са идентични с местата на новата "музика". Махнах преходници от оригиналните кабели , закачих , свири , при това доста сносно , показва климатроника.

Лошото е че декоративния капак отгоре не пасва, някой да казва какъв трябва да се закупи за да са нещата тип топ.

Благодаря предварително, ще е полезно и за другите поръчали!

а и още нещо , ваг ком дава грешка на радиото , некодирано било....Или де да знам.... Определено го разкодирах със кода който е залепен отгоре му , но очаквах да е кодирано ако го тафнат, пепел ми на езика:

Address 56: Radio Labels: 1K0-035-1xx-56.lbl

Part No SW: 1Z0 035 156 C HW: 1Z0 035 156 C

Component: Radio FO3 020 0041

Revision: 00020000 Serial number: SKZ7Z4J0001114

Coding: 0010400

Shop #: WSC 00000 000 00000

VCID: 326799CBFD2F6193C57

 

1 Fault Found:

01042 - Control Module; Not Coded

000 - -

 

Помощ моля!

п.п. Понеже направих малко снимки, реших че мога да бъда/ надявам се/ поне малко полезен , а не само да питам ,питам, питам.

 

Отначало не бях сигурен какво да очаквам, и започнах с мисълта за разузнаване.

ПЪрво свалих декоративния капак, започва се отдолу нагоре / от пепелника/ , според няколко клипа в ютубата, аз действах така и се свали лесно.

 

Виждат се ясно четири винта, държащи стария единичен дин/така ли е правилно да се кръщава незная smile049 /

Тези четири винта съвпадат едно към едно със захващането на "новата музика"

Махнах , разкачих кабелите.

До тук добре , очаквах накрайниците да са различни, така и беше.

Проследявайки кабелите обаче стигнах до преходни букси, една за антената/забравих да снимам/ и 2ра за тонколоните захранване и явно връзка със климатроника.

След разкачане се оказа че пасват точно за новата музика.

Извинявам се че не зная наименованията на всичките тези букси....

Подчертавам , и 2 та прехода , имат начин за отключване преди да се разделят, напъването без да е намерен механизъма няма да доведе до нищо освен чупене!

И накрая, точно когато си казах" Брех то било детска игра тази смяна, се оказа че декоративния капак не пасва smile175 .

Надявам се да стана полезен с това обяснение някому smile159 .

Весело посрещане на новата година.

 

 

 

Някой може ли да ми каже,от къде да намеря схема на крачетата на тази букса.Необходима ми е за да пусна кабели и за задни колони.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Някой може ли да ми каже,от къде да намеря схема на крачетата на тази букса.Необходима ми е за да пусна кабели и за задни колони.[/quote

 

Колега, мисля че на самия сиди плеър, имаше схема на буксата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

...и моята музика дойде...пиша малко със закъснение,но ето ви и малко снимки...

post-7738-138453448391_thumb.jpg

post-7738-138453448393_thumb.jpg

post-7738-138453448393_thumb.jpg

post-7738-138453448394_thumb.jpg

post-7738-138453448395_thumb.jpg

post-7738-138453448397_thumb.jpg

post-7738-138453448633_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажете как свири тоя Аудиенс де? Същото "тииииит" ли е като стрима? Защото като го гледам външно е едно към едно, дано поне вътре да не е.

 

Мойта кола дойде с някакъв автър маркет Бекер, който свиреше много добре. Доколкото е възможно за Октавия 2 въобще да свири добре де. Като сложих Стрима и все едно .... абе мазало. Ама пък има вид на истинско, щото оня Бекер си седеше като подарен на таблото.... ама свиреше.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свири като Стрийма.

Никаква разлика.

Само че свири MP3 и си държиш 6 диска вътре...и май с това се изчерпват предимствата. От друга страна идва на 200лв. За толкоз пари какво повече може да искаш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажете как свири тоя Аудиенс де? Същото "тииииит" ли е като стрима? Защото като го гледам външно е едно към едно, дано поне вътре да не е.

 

Мойта кола дойде с някакъв автър маркет Бекер, който свиреше много добре. Доколкото е възможно за Октавия 2 въобще да свири добре де. Като сложих Стрима и все едно .... абе мазало. Ама пък има вид на истинско, щото оня Бекер си седеше като подарен на таблото.... ама свиреше.

 

...и мойта като я купих беше с някакъв Панасоник и даваше отвратителен звук...особенно радиото,много ме дразнеше.Сега с Аудиенса и с предни колони HERTZ e значително по-добре.Особенно звука на mp3-ката е убийствен...аз съм много доволен от придобивката... smile152 smile152 smile152

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Привет Колеги, От седмица съм горд собственик на Шкода Октавия 2 комби s_flag и като такъв топъл-топъл се поразрових за някой подобрения. Първото ще да е звука - заводският нещо не ми харесва, а може и говорителчетата да са за смяна - все пак са почти на 7 годинки. Разбира се попаднах на предложението от СуперШкода - моето радио в момента е Steam без мп3 и този Audience е наистина добра оферта. Чета, че разликата в качеството не е коренна та дали смяна на говорителите няма да помогне малко. Някой сменял ли е предни, слагал ли е задни - какви, Hertz се споменава често, и има ли полза.... а пищялки???? Пиша в тази тема, щото някой ползват комбинациятя Audience-Hertz.

 

Хайде наздраве smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на старата кола след като сложих задните имаше огромна разлика с предните и бях вдигнал мерника на предните да ги сменям, ама взех Октавията и вече някакси пари в старата кола не ми се наливат :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.