Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

стуклоумивателно моторче


nnayenov

Recommended Posts

на казанчето за течноста . Под бронята и подкалника в ляво. Ако си бил с вода и е замръзнала и да го намериш файда няма

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

разкачаш подкалника от към бронята до предно ляво колело и стигаш до него. Така и неразбрах какъв е точно проблема при теб. Второ за каква фабия иде реч ако изобщо става дума за фабия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

НЕ БЪРЗАЙ ДА ГО СМЕНЯШ!!!!!!!!!!!!!!!

Имах същия проблем като си бях сложим зимна течност отгоре но явно на дъното е имало лятна и ми беше замръзнало!!!! Не се чуваше и звука на моторчето и си помислих че е заминало ...Но не беше!!! Взимаш един сешоар и откачаш дясната страна на бронята като аз лично отвих само предните 2 болта пред радиатора и трите болта отстрани пред колелото които държат кората над колелото. МОторчето се пада точно в най долната част на кората!!! След 15 минути обдухване на моторчето с сешоар...УРААААААААААА Имам работещо моторче smile035 . Току що извърших тази операция и съм супер доволен!!!! надявам се да не е късно да си си купил моторче вече s_flag

 

 

Да не забравя да добавя че пробвах промиване с гореща вода, но не ми помогна лично на мен маркуча 20 минути беше вътре с гореща вода но явно трябва да се обдуха моторчето също. Моя съвет е да сипшс силен концентрат отгоре и после да го обдухаш със сешоара.

 

Поздрави!

 

УСПЕХ smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твоя съвет ама човека не казва каква е причината. Мисля че два пъти го питах за проблема, но той е от приминаващите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някаква идея как се изпразва казанчето? Колата е в подземен гараж и е пълно с лятна течност. Пробвах с две маркучета и все не става. Гърлото има една прегъвка и през нея трудно минава маркуч. После май има едно коляно преди гърлото да влезе в казанчето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вдигаш по желание двете рамена на предните чистачки, настаняваш се удобно, пак по избор пускаш любима музика, даваш на контакт или палиш ако може и дърпаш десния лост на волана към тебе докато спре да пръска вода. После зимна течност и пак пръскаш докато се покаже от дюзите и отпред и отзад.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чува ли се да работи моторчето?

ако се чува но не пръска пробвай да налееш гореща вода в казанчето като после като се охлади издърпваш с мркучетата и пак доливаш гореща вода.

 

Ако не се чува варианта е да го размразиш с сешоар както писах по горе , но не го насилвай много да не изгори преди това

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги благодаря Ви за съветите. Колата е Фабиа 1.4 тди 2007г. Проблема е бил в замръзнала течност в казанчето. И докато се почесвам взе че се стопли малко времето и стана чудото - всичко работи. Сега си имам зимна течност як концентрат и обица на ухото. Такъв проблем имах и с корсата на жената, ама там казанчето и помпата са отгоре и се сменя мн лесно.

Благодаря Ви много

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.