Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

фелиция дизел прекъсва по време на движение


gogalov

Recommended Posts

здравеите колеги искам малко помош за моята фела че вече ми писна по колата са сменени ваздушен,горивен,маслен филтър някакви си амаерикански клапани агеер клапана е чистен маркучи на вакумите клапан на филтера горивна система.колата си пали бес никък проблем 3 дена я държа на вън с първото подрягаване си пали работи си на тихи бес проблем но като тръгна започва ено прекъсване като и дам гас си набира бес никък проблем преди ми го правеше на 1800 оборота но сега започна постояно расхода си е един и съшт а забравих и смукателни колектори са чистени ако някои знае моля за помош ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бахти как го написа smile035 чак ми беше нужен преводач да разшифровам написаното от теб smile126. А сега сериозно предполагам, че егеер клапана, който сте сменили е един от двата монтирани от пред в ляво на коша. Ако е така не сте направили нищо в правилна посока. Егеера при този двигател отваря когато върнеш газта от високи обороти, не влияе при ускорение. Почти съм сигурен, че проблема ти е в помпата, която ако не е сменявана е Лукас. Може да е в управлението й - малко вероятно, или в някой от клапаните монтирани на помпата. Ако имаш къде закарай я на диагностика, имам помпа за части ще помагам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега а да оставим помпата че тя е о работеш двигател и си работеше першектно а за агер клапана и от него не е

нов е и пак си съща работа несимисли че несъм пробвал секакви варианти

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
здравеите колеги искам малко помош за моята фела че вече ми писна по колата са сменени ваздушен,горивен,маслен филтър някакви си амаерикански клапани агеер клапана е чистен маркучи на вакумите клапан на филтера горивна система.колата си пали бес никък проблем 3 дена я държа на вън с първото подрягаване си пали работи си на тихи бес проблем но като тръгна започва ено прекъсване като и дам гас си набира бес никък проблем преди ми го правеше на 1800 оборота но сега започна постояно расхода си е един и съшт а забравих и смукателни колектори са чистени ако някои знае моля за помош ](*,)

Погледни да не смуче въздух от някъде.Защото ако е така при ниски обороти и стига горивото,а при повишаване на оборотите НЕ заради повечето въздух в горивото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.