Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

ОФИЦИАЛНО - Шкода Октавия 3


skodaman

Recommended Posts

След като разгледах днес каталога,възникнаха следните въпроси:

 

 

Къде педала за газта тип "Икарус"?!

Къде са лайсните по таблото?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 682
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • shaft

    53

  • VALDO

    52

  • stivi797

    43

  • Milen Dimitrov

    39

Най-много писали в темата

...

Къде педала за газта тип "Икарус"?!

Къде са лайсните по таблото?!

 

Определено, няма такъв провал :) много зле.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък всичко много ми харесва! Не знам какви лайстни и педали тип Икарус искате... smile091

Всички станахте критици.... докато не се сдобиете с една такава :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък всичко много ми харесва! Не знам какви лайстни и педали тип Икарус искате... smile091

Всички станахте критици.... докато не се сдобиете с една такава :D

 

Ъм, прощавай - не искам :) Дано не ме сполети... По-скоро, дано джипчето е сполучливо... Това е крачки назад в облика на октавията :) Това, като му гледам пластмасите по таблото са като на Рено Клио Симбол... Това е бюджетка, а като гледам октавията - някак... като за в кризата - с пластмаси за рециклиране... ??? И педала ще е като гумен - повярвай ми, щом вече не е отдолу нагоре, тип Икарус - ами е отгоре висящ... ще имаш чувството, че настъпваш гумен огъващ се педал, който не прави нищо... Хипер неудобен е, ако не успееш да го натиснеш качествено, ще се хлъзга крачето - това да не е москвич??? Едва ли ще ми хареса и на живо :) Като гледам пасатите... изглеждат несъразмерно зле. Единствено джетата печели малко повече - размер:предница и цялостен облик и т.н.

 

Поздрави

 

ПП: Дори, честно да си кажа - прилича ми на това:

sopol.jpg

 

Абсолютно всичко е въпрос на вкус. Иначе, дори не се опитвам да критикувам - просто си изразявам мнението - не ми харесва като дизайн и че е копие на А6-цата отзад.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новата А3, Голф 7, новия Леон и Октавия 3 са със еднакъв педал на газта. И на мен ми се струва някак странно, не знам защо са го решили....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично за мен новата Octavia е класи над предходната (фейслифт на II). И е напълно логично да не се харесва на колеги със закупена такава. Нямат нищо общо - или поне по "първичните белези" - плавност, острота на детайла, оформяне на купето и пр. неща. Всеки има право на вкус най-вече (често граничещо с безвкусие, но това е друга тема). Дали някой, а не се съмнявам че ще бъдат стотици хиляди, ще си закупи или мечтае да го стори с новата Octavia, едва ли има значение за тези, които няма да го сторят. Има откраднати детайли от вече съществуващи модели на пазара - факт. Това не е задължително да е недостатък. Така или иначе "кражбата" не е съвсем от чуждото (визирам идентичната задница на A6). Няколко променени детайла в сравнение с предходния модел може да не се хареса на традиционната аудитория на марката, но може да привлече множество нови "пациенти". Според мен стъпката е във вярната посока - не се разминава с общите, и най-вече с фирмената, тенденции по отношение на дизайна, уголемяването на автомобила като цяло, а и в ценово отношение. Т.е. нищо ново! Не знам колко от вас ще се съгласят, но в "нашия" концерн VW общо взето дереджето си е такова - революции чрез малки, незабележими еволюции. Точно по мой вкус!

Поздрави на всички и дано всеки един от нас кара цял живот само коли, които са му на сърцето (и по джоба)!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер е визията отпред, много по-добра от 2-ката. Отзад, че прилича на Ауди - ами какъв е проблема, на мен Ауди ми харесва :)

 

Сега вътре какво е положението... на мен всички нови модели ми се виждат грозни, защото аз обичам прости детайли в итериора. Ама после свиквам, а и съм наясно, че бъдещето е на коли, които приличат на коледна елха, та нямам избор :(

 

За мен много по-важно е как са се справили с множеството проблеми на О2 - шумоизолация, корозия, седалки, озвучаване .... А ако им се скапват ключетата на вратите... ще ги таковам и немците, 15 години един и същи проблем си влачат smile150

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

корозия

 

Имам 2 издирания до метал, до цинк по-точно. Така е купена и не желая да ги правя. Нямам грам ръжда! Карам на гол метал вече 5 години! По-корозоустойчив автомобил не съм имал. Може би за Италия и България да спестяват поцинковането, не знам... Моята е германка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми О1 си е таратайка!Кво се чудиш. smile091 Върнаха се 1000г.назад!

 

Голям кеф е лятото да си бос и да си джиткаш по иноксовия педал тип Икарус! smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като си настроиш темпомата, забравяш и за Икаруси и за всякакви други. Обаче ако караш градско... :D Явно не обръщам такова внимание на детайлите, чак вчера видях, че на централната конзола на Мерцедеса пише нивото на оборудване :mrgreen:, важно е за мен да ми хваща окото на пръв поглед.

Не знам, но пак да кажа, лично на мен новата Октавия ми харесва много повече от О2 фейслифт. Изглежда много по-елегантна и от по-горен клас. Вчера мисля че мернах една такава, но беше от далече, а може и да съм се заблудил. Новия 3-спицов волан изглежда супер, а и кожените седалки са не по-зле от на Супърб, поне на вид. Нека пуснат тестови, та да пробваме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Нека пуснат тестови, та да пробваме.

 

В Казанлък пуснаха тестова. Докараха я германците с ветрогенераторите на Бузлуджа... Да пробват тея дет бачкат на перките, че с големи заплати... Тъкмо щях да пробвам и свърши работното време...Обаче успях да погледна през прозореца :... ам тя няма лайстни по таблото , бре. Мноо семпла! Семпла , семпла ... та чак клевър !!!

 

smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като разгледах днес каталога,възникнаха следните въпроси:

 

 

Къде педала за газта тип "Икарус"?!

Къде са лайсните по таблото?!

 

Къде намери каталог колега?

От два часа ровя из нетЯ и нищо ............ ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда, в ЕТ ми казаха Юни месец, че ще се види по улиците.... Март ще пускат спейсбек-а на рапида... общо взето... рапидчето си видял. Браси лайката, не съм хейтър, но като нещо не ми харесва - не ми харесва 100%... Безлично ми изглежда О3, а като гледах клипчетата как се носи по пътя - като оназ' рибката сопол ми изглежда... Рапида ми харесва, доста. Ако бяха по-агресивни фаровете и DRL-то не беше такова никакво тъничко и стоповете да не са точно такива, ами да приличат на тези на рапида - да, определено щеше много много да ми хареса. Харесва ми капака с решетката - много са яки. Но другото някак по-точно може би заради копирането не ми харесва... прилича ми на подигравка, няма индивидуалност, ами е копие на нещо старо??? О2 фл поне във фаровете прилича на мерцедес С-класе smile091 smile091 smile091

2012-mercedes-c63-amg-coupe-2-m.jpg (това определено беше добро!)

 

Иначе днес кой не копира... Например наскоро гледах Киа Кaденза/Кaденца К7 (Kia Cadenza K7) не знам как се чете точно:

8165078644_0b8a2f981e.jpg

mqdefault.jpg

kia-cadenza-k7-sedan-2011-img_15.jpg

7335.jpg

 

'ми, то... прилича на БМВ 7-ца и има агресивен вид и стабилна стойка???

 

И в интериора прилича:

kia-k7-2.jpg

 

 

И така... На който му харесва ще си купи и ще се кефи, както аз се накефих като си купих фейслифта... :) Въпрос на вкус - казало кучето и се облизало под опашката.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.