Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

ОФИЦИАЛНО - Шкода Октавия 3


skodaman

Recommended Posts

  • Отговори 682
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • shaft

    53

  • VALDO

    52

  • stivi797

    43

  • Milen Dimitrov

    39

Най-много писали в темата

Според мен е дори повече отколкото очаквах - дизайн, агресивност, отлични пропорции, модерност (ако мога така да се изразя). За мен едно комби, моля! smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да изплакнем малко окото / официалните снимки/ :

 

http://carsworld.com.ua/new_cars/478-no ... a-iii.html

 

Ауууу с тоя салон от снимките и купе в цвят "графит" smile126 - с тази агресивна визия, даже и тунинг не й трябва s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Красота, определено много ми харесва! Не знам как го постигат, но всеки нов модел ми харесва все повече и повече! s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще е интересно да видя РСката с какви двигатели ще излезе!!!

 

Как само плаче за заден лип и едни Рота......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ися , тя рибата още плува из Дунава ти олиото подгряваш ... ай изчкай да излезе базовия модел в ЕТ , па тогава ще представят и РС -а ... то до есента на другата година има още бая автоизложения smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tакова,... предния капак е направен да не се отваря на клин , което много радва. Освен туй , маската/решетката остава в долната част - както му е редЪт . Визията е по-солидна от което и като цяло изглежда по-съвършена и по-улегнала от нащи недоПасати.... :D =D> =D>

 

КРАСОТААААА :

 

1355237405_16.jpg

 

.....и пак няма обаче амортисьор на ПРЕДНИЯ капак ...все нещо трябва да липсва в шкодите... ](*,) д'*ба

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харесва ми. Сега остава да сложат хубав дизел и 4х4 ... и почти ме навиха smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харесва ми. Сега остава да сложат хубав дизел и 4х4 ... и почти ме навиха smile049

 

Като чуеш цената - ще изтрезнееш, братко мили !!! smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре оборудван Scout в момента е 55+ ... и затова се отказах. Прилично оборудвано комби 4х4 беше към 45. Имайки предвид, че О2 никога не ми е харесвала на визия + цената бързо се отказах (изключая Scout-а, ама там цената е съвсем отчайваща). Сега визията ми харесва, остава и цената да е поносима. И да има читав двигател де. Че тия 1.6 дизелчета са ... [-X

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.