Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с парното на Фабия 1,4,2000г.


abi

Recommended Posts

Здравейте,колеги!

Проблемът е следния: след като загрее колата, имам усещането ,че не духа достатъчно топло. Вътре в купето в крайно ляво и на централната конзола въздуха е с по-висока температура от колкото въздуха излизащ от крайната дясна решетка . Помислих ,че термостата отваря по рано , но радиатора беше студен(външния).Дали дебита на помпата е намалял?Запушено радиаторче? Или въздух в системата? А дали може да бъде от ново легло за термостат, което смених преди време, и по някакъв спомен от тогава има промяна?

Ако има колеги които са имали подобен проблем, ще съм благодарен.

Извинявам се ако темата се повтаря!

Търсих във форума, но не открих подобен проблем на моя. Или не съм могъл да го открия.

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да кажа и аз за моя проблем с парното на 1.4 2002г.Значи колата загрява термостата е нов,но духа топло само като е в движение,когато колата е на място (на светофар например духа студено).Дали е запушено радиаторчето на парното и къде се намира то?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.