Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Шкода 105L


neptun

Recommended Posts

здравейте колеги, нямаме място за старата шкода на баща ми и вариантите са 2 - за скрап или някой мераклия да я купи за части или реставрация. колата я карах и поддържах до края на 2007г. двигателят й работеше отлично и е на около 70 000км. тъй като е на улицата вече боята се понапука и я надраскаха с графити, но всичко си е на мястото. имам и доста други части които мога да ги дам с нея. колата е в пловдив. телефон 0885****

тъй като съм фен на марката ще се радвам да отиде при някой, на когото ще е от полза - колата ще я бракуваме тези дни и ще е с всички необходими документи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за пропуска производство 1981г, снимки ще пусна довечера като я снимам. В централна градска част на Пловдив се намира. Цена по договаряне. С колата ще дам и следните резервни части - 4 броя врати оборудвани със стъкла, предно и задно стъкло, преден и заден капак, скоростна кутия, радиатор и моторче за парното, фарове, стопове и всичко друго, което успея да намеря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, точно от тогава я паркираме там, но както казах от края на 2007г вече не я ползваме. Много се занимавах с нея през студентските години, но вече нямам време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 2 седмици по-късно...
  • 5 седмици по-късно...
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.