Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с пръскалките на предния прозорец


BlackSpot

Recommended Posts

Здравейте колеги, днес сутринта реших да си измия предния прозорец и греда, пръскалките не пръскат течност. Моторчето работи и като че ли от тях излиза нещо като бяла пяна. Викам си това е сняг, но го помирисах и мирише на спирт но не пръска върху прозореца. Вчера го напълних казанчето до горе. На някои да се е случвало подобно, несто? Задната пръскалка работи. Надявам се като се постопли да се оправи иначе ЕТ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До сега все съм слагал от зимната на ОМВ концентрат -60, като я деля 50/50 и останалото вода и никакъв проблем, дори и миналата зима.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твърде вероятно да са замръзнали, особено ако ти стои навън колата. И при мен се получи същия ефект тази сутрин, но като позагря колата се оправиха и пръскачките. smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съвет от мен - не ги пробвайте преди да стопли. Паркирай за час-два в някой мол и след това експериментирай. Че като се размрази моторчето и част от маркучите налягането няма къде да отиде (пръскалката е още замръзнала) и се разкачат снадките. И тогава каква е мъка ](*,) :smt0344

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съвет: правете си концентрацията на зимната течност по-силна, отколкото пише на шишето, защото през нощта и при движение с по-висока скорост температурата не е това, което си мислите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.