Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Чистачки, камера за заден ход- мнения.


dog123

Recommended Posts

Мога да се обзаложа, це Ц4- ката ми ще те озори доста при паркиране назад.

А като свикнеш с парктроника, ще се чудиш как си живял без него :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе колеги ,какво се вързвате на такива псевдо разбирачи от всичко ,че се и мъчите да им обяснявате. Аман от такива все недоволни и "разбиращи". Модерно казано хейтарчета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile027

Всеки има право на мнение.

Съгласен съм, че човек много се разглезва с парктроник и като му се наложи да се качи на друга кола, е плах и неловък като начинаещ водач (от аудито на шкодата първите дни малко беше странно, дори отварях вратата, за да гледам като паркирам назад, а тя е значително по- малка :roll: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе колеги ,какво се вързвате на такива псевдо разбирачи от всичко ,че се и мъчите да им обяснявате. Аман от такива все недоволни и "разбиращи". Модерно казано хейтарчета.

И това мнение, какво отношение има към темата? И кво точно хейтърско има в човек, който е на различно мнение? И точно в тая тема ми е супер странно как ги намести тея етикети на хората...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ви кажа аз за какво основно ползвам камерата - точно за тези 20см и защото паркирам все на места където я има керамична саксия на точно 20см навътре на тротоара, я има от онези ниските каменни топки, които са ама точно на нивото на бронята, и обикновенно Супърб-а го намествам точно на косъм разстояние, защото примерно някоя кака с toyota yaris е решила да си остави половин кола разстояние отперд и аз след нея точно се залепвам. Иначе има ли по повече от 20 см отпред и отзад си паркирам само на огледалата.

Както каза Иво Динков - пробвайте да паркирате едно голямо Ауди. Аз имах до преди няколко месеца Ауди 100СС почти 5м дълго, без парктроник и подобни и нито веднъж не съм го ударил отпред или отзад, само веднъж му счупих страничното огледало в една боклуджийска кофа, но то беше защото имах разсейващи елементи до мен.

И да полигона си беше мнооого полезен едно време, сега повечето инструктори учат само как да се тръгне, как да се спре и как да се завива и мааалко шофиране назад. Питайте ги колко често учат хората да тръгват на скорост нагоре, без ръчна, или да карат на полусъединител, ми не ги учат за да не им повредели съединителите :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .

Но както се казва знаеш ли си колата ще я наместиш навсякъде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Камерата за задно виждане, би била полезна, ако показва графики за траекторията на колелата, иначе няма смисъл. Виждали ли сте на "българските" автомобили, на SUV-а, каква е камерата - показва само картината, без нищо друго, което е напълно безсмислено.

 

П.П. Както е започнало, пробвайте как се паркира Нисан Навара с хардтоп отзад, който не позволява да се види нещо отзад, без парктроник, само на странични огледала и почти никаква картина в огледалото за задно виждане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе колеги ,какво се вързвате на такива псевдо разбирачи от всичко ,че се и мъчите да им обяснявате. Аман от такива все недоволни и "разбиращи". Модерно казано хейтарчета.

smile009

Мноооого сте далече от истината, ама много!

 

А напред и така съм паркирал smile092

Иво, този с Мерца ще може ли да излезе, ако се наложи? Така бих спрял, ако имам гарантиран изход назад. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше 3 метра назад, аз се прибрах максимално в пресечка на една улица и за да не стърча правих този екстремизъм ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И да полигона си беше мнооого полезен едно време,

Но както се казва знаеш ли си колата ще я наместиш навсякъде.

На полигона и извънградското научих най-полезните неща за шофирането! За съжаление и двата модула отпаднаха от курсовете. Наскоро жена ми изкара курса и като казах на инструктора да я изкара малко на извънградско ми се накара че не му влизало в работата и щял да изгори много бензин. А помните ли старите S класи какви "колчета" за заден ход имаха отзад до багажника? Вършеха работа много.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.