Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

проблем с алтернатора


lach2000

Recommended Posts

Динамото ми зарежда, но понякога след като се запали колата има недостатъчно зареждане, тоест зарежда на 12 и малко. Когато му дадеш газ и се нормализира и зарежда на 14 и. колата е фабия 1.4 тди 2004г

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Два пъти съм имал такъв проблем на другата ми кола, която не е Шкода. И двата пъти го отстраних като смених четките - там е някакво стандартно изпълнение на Bosh и четките се продават като един модул с регулатора на напрежението (10-15лв по спомени). Втория път дори не свалях динамото - за 10 минути работа ако не се сваля. Първия път започна както при теб - след палене леко ми мъждукаше лампата на таблото. При подаване на газ угасваше и като дръпна крака от газта не светваше отново. После започна да свети след като отнема газта. Накрая светна постоянно и спря да зарежда. Втория път изобщо не го чаках да спре нацяло. Не знам как е при твоята Шкода и дали е възможно четките да са проблемни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.