Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Продавам Фелиция комби, 1.3


BECETO

Recommended Posts

Здравейте приятели.Дойде ред да се разделя с моята другарка-Фела.Ще я зяменя с малко по-нова.Та да си дойда на думата.Колата е Шкода фелиция-комби.1,3.Аз съм и втори собственик.Сервизна е...Сменени са всичките и консумативи.В движение е с платени гражданска,винетка,данъци.Единствения и проблем са ламарините.почна да ги хваща ръжда.Прагове и вежди-за смяна.Колата е газ-бензин.На бензин гори5 на 100,а на газ 6,5 извън градско.Общо взето не ми се занимава да я кърпя и ще я заменя за нова.Тази е 1996,а новата е 1998г.Ако някой прояви интерес нека ми се обади.0899******-Веселка Иванова.Ще се споразумеем за цената.Давам я с четири нови зимни гуми и акумулатор Бош... В момента нямам снимки,но до ден два ще я снимам и ще кача!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.